komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

piątek, 3 lipca 2020

Jacka, Anatola

Jak założyć podsłuch na telefon? Co umożliwia?

czwartek, 19.9.2019 08:56 , odsłony: 2539
kategorie artykułu:

Podsłuch na telefon traktujemy jako ciekawostkę znaną z amerykańskich filmów lub książek. Chociaż kojarzy się ze specjalistycznym sprzętem, jego założenie wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

  1. Podsłuch na Androida - z czym się wiąże?
  2. Podsłuch całego telefonu - co umożliwia?
  3. Jak założyć podsłuch na telefon?

Podsłuchiwanie cudzych rozmów to wysoce nieetyczne zachowanie. Założenie podsłuchu jest bardzo radykalnym krokiem, do którego wielu z nas nigdy nie będzie musiało przystąpić. Gdy zaistnieje potrzeba, w pierwszej kolejności należy dobrze się zastanowić. Warto jednak wiedzieć jak łatwo założyć podsłuch na telefon. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza się przyda. Jak działa i jak zainstalować podsłuch telefonu? 

Podsłuch na Androida - z czym się wiąże?

Najskuteczniej można szpiegować telefony z oprogramowaniem Google – systemem android. Założenie podsłuchu na Androida ogranicza się do instalacji tajnej aplikacji. To oprogramowanie niedostępne powszechnie w sklepie z aplikacjami. Wymaga zakupu licencji na stronie twórców. Ceny podsłuchu telefonu wahają się od kilkudziesięciu złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Przykładowe ceny można sprawdzić na stronie popularnego dostawcy usług podsłuchowych: https://podsluchy24.pl/podsluch-telefonu/.

Różne licencje udostępniają różne funkcje. Podsłuch telefonu może służyć wyłącznie do monitorowania rozmów i wiadomości SMS, ale może umożliwiać znacznie więcej. Co potrafią aplikacje do podsłuchu? Oto krótka prezentacja funkcji. 

Podsłuch całego telefonu - co umożliwia?

Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu można mieć wgląd w całą komunikację prowadzoną ze smartfona. Aplikacje do podsłuchu pomagają kontrolować rozmowy na Messengerze albo komunikatorze WhatsApp, śledzenie pozycji GPS użytkownika, a także dostępu do zdjęć i plików zapisanych w pamięci podglądanego urządzenia. Bardziej rozbudowane, droższe programy są w stanie zapewnić podgląd z przedniej i tylnej kamery smartfona jak i udostępniać obraz z ekranu urządzenia. Wszystko to w czasie rzeczywistym. Taki podsłuch rozmów i multimediów nie zostanie w żaden sposób zauważony przez właściciela telefonu z Androidem, bo po instalacji aplikacje do podsłuchu stają się niewidoczne. Dostęp do nich ma tylko osoba, która zainstalowała podsłuch na telefon.

Jak założyć podsłuch na telefon?

Dochodzimy tu do meritum – jak właściwie założyć podsłuch rozmów lub podsłuch na cały telefon? Aby tego dokonać, należy zapewnić dostęp do telefonu osoby podsłuchiwanej. To niezbędny i prawdopodobnie najtrudniejszy krok. Później wystarczy włączyć plik instalacyjny pobrany ze strony producenta oprogramowania do podsłuchu. Aby tego dokonać trzeba zajrzeć tutaj: https://podsluchy24.pl/. Jeżeli nie czujesz się zbyt pewnie w instalowaniu aplikacji z innego źródła niż Sklep Play, o pomoc można poprosić eksperta, który zdalnie przeprowadzi instalację lub będzie Cię asystował.

Dzisiejsze technologie umożliwiają niemal każdemu wcielić się w agenta służb specjalnych. Zanim jednak sięgniesz po podsłuch telefonu – zastanów się nad jego zastosowaniem.

 

 
czwartek, 2.7.2020 15:51
czwartek, 2.7.2020 14:53
środa, 1.7.2020 15:51
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki