Gdzie można uzyskać pożyczkę dla zadłużonych

poniedziałek, 21.6.2021 08:48

Pożyczki dla zadłużonych to doskonała alternatywa dla klasycznych zobowiązań bankowych. Ich popularność wynika przede wszystkim z niewymagających warunków, jakie muszą spełnić klienci oraz szybkim procesie realizacji. Chcąc zaciągnąć takie wsparcie finansowe, nie musimy mieć wysokiej zdolności kredytowej. Dzięki temu na pomoc mogą liczyć nawet osoby zadłużone z komornikiem, czy też bezrobotne. Gdzie można uzyskać pożyczkę dla zadłużonych?

Kto oferuje pożyczki dla zadłużonych?

Takiego typu pożyczki nie są dostępne w ofertach banków. Wynika to przede wszystkim z faktu, że instytucje bankowe udzielają zobowiązań wyłącznie klientom z odpowiednią zdolnością kredytową. Wówczas wnioski są pozytywnie rozpatrywane jedynie wtedy, gdy nie mamy długów, nasza historia kredytowa w BIK jest dobra, a nasze konta nie są zajęte przez komornika. Z kolei pożyczki dla zadłużonych znajdziemy w ofertach firm pozabankowych dostępnych np. na stronie https://pozyczka4you.pl/. Potocznie nazywane parabankami, w swoich ofertach posiadają o wiele mniej restrykcyjne wymogi niż w przypadku kredytów. 

W firmach pożyczkowych możemy zaciągnąć różnego rodzaju zobowiązania, np. pożyczkę na dowód, która jest przyznawana niemal od ręki. Więcej informacji na jej temat można przeczytać na stronie https://pozyczka4you.pl/pozyczka-na-dowod/. Niezależnie od tego, o jaki rodzaj pożyczki chcemy się starać, łączy je jedna podstawowa kwestia: są dostępne dla osób w ciężkiej sytuacji finansowej. Oznacza to, że mogą wnioskować o nie osoby bezrobotne, osiągające niskie dochody, pobierające świadczenia i zasiłki, zadłużeni z komornikiem itp. 

Gdzie wziąć pożyczkę dla zadłużonych?

To, którą firmę wybierzemy na pierwszego pożyczkodawcę, jest uzależnione od naszych oczekiwań. Musimy jednak pamiętać, aby porównywać dostępne oferty w rankingach, np. pożyczek na oświadczenie: https://pozyczka4you.pl/pozyczki-na-oswiadczenie/. Jeśli zależy nam na jak najniższej racie, wybierajmy oferty z długim czasem spłaty, ale większym kosztem ogólnym. Z kolei, gdy miesięczna rata może być niższa, ale chcemy maksymalnie ograniczyć koszty, lepsza będzie pożyczka z niskim RRSO na krótszy okres. 

Jak wskazują opinie klientów, największym zadowoleniem cieszą się pożyczki dla zadłużonych w takich firmach jak szybkopozycz.pl, Super Grosz, Finbo, Smartney. 

 

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz