Gdzie kupić profesjonalne meble warsztatowe?

wtorek, 23.11.2021 13:22

Wyposażenie profesjonalnego warsztatu to nie tylko niezawodne narzędzia, ale też meble metalowe, które zapewnia odpowiedni komfort pracy pracownikom warsztatu oraz zapewnią bezpieczne i uporządkowane przechowywanie narzędzi we wnętrzach zamykanych na klucz szaf metalowych.

Dokonując wyboru tego typu produktów, warto pochylić się nad ofertą polskiego producenta mebli metalowych PROMAG S.A. Firma ta posiada swoją główna siedzibę w Poznaniu i w jego najbliższych okolicach posiada także nowoczesna fabrykę mebli metalowych. Nie musimy jednak jako mieszkańcy Wrocławia, czy okolic udawać się do stolicy Wielkopolski, aby zapoznać się z bogatą ofertą tej firmy. Dzieje się tak dlatego, że we Wrocławiu znajduje się oddział tego przedsiębiorstwa.

Warto zapamiętać adres lokalnego Oddziału PROMAG S.A. Mieści się on we Wrocławiu przy ulicy ul. Grabiszyńskiej 251D, nie tylko dlatego, że znajdziemy tam pełna ofertę mebli metalowych nagrodzonych miedzy innymi Godłem „Najlepsze w Polsce”, ale także dlatego, że PROMAG to firma specjalizująca się w szeroko pojętym wyposażeniu magazynowym.

Tak więc jeśli poszukujesz wyposażenia magazynu, takiego jak chociażby wszelkiego rodzaju regały magazynowe, wózki paletowe i transportowe, czy urządzenia do pakowania, przeładunku to oczywiście także te produkty znajdziesz w ofercie PROMAG.

Szafa narzędziowa

Wróćmy jednak do produkowanych przez PROMAG mebli metalowych do warsztatu. Tutaj koniecznie trzeba wyróżnić meble z linii Future, które zapewniają najwyższy poziom jakości wykonania potwierdzony m.in. 7 letnim okresem gwarancji. W skład tej linii wchodzą m.in. stoły warsztatowe o nośności 1500 kg, wózki warsztatowe o nośności 450 kg oraz wspomagające bezpieczne przechowywanie i szybki dostęp do narzędzi szafy narzędziowe.

Szafy narzędziowe o konstrukcji zgrzewanej z wysokiej jakości stali zapewnią każdej firmie, czy warsztatowe długi i bezproblemowy okres eksploatacji a dodatkowo dzięki nowoczesnemu wzornictwu przyczynia się do pozytywnego odbioru Waszej firmy przez Klientów.

Oferta mebli warsztatowych obejmuje kilka linii i setki konfiguracji wykonywanych modułowo mebli metalowych. Dlatego jestem pewien, że każdy znajdzie odpowiedni dla swojej działalności produkt.

Stół warsztatowy z nadbudową

Meble warsztatowe PROMAG to meble trwałe i bezpieczne, o długim okresie gwarancji i nowoczesnym, bardzo estetycznym wzornictwie.

Zapraszamy na Grabiszyńską 251D.