Druk na balonach - co wybrać?

piątek, 22.5.2020 13:19 340

Balony reklamowe i okolicznościowe stanowią nieodzowny element wydarzeń, wspomagając strategię marketingową oraz dekorując wnętrza, przeznaczone do realizacji wydarzenia. Balony są niezmiennie atrakcyjnymi przedmiotami, skupiającymi uwagę przede wszystkim najmłodszych. Jeżeli zależy Ci na dotarciu do grupy docelowej klientów, którzy posiadają dzieci, warto zainwestować w balony, zadrukowane profesjonalnie prezentującymi się, atrakcyjnymi wizualnie drukami, wykonanymi przy użyciu nowoczesnych technologii. Podobnie w przypadku balonów, służących do dekoracji sal podczas imprez okolicznościowych. Aby prezentowały się nienagannie, koniecznie należy wybrać produkty, wykonane w sposób profesjonalny.

Balony foliowe z zadrukiem - kiedy warto zainwestować w stylowe ozdoby?

Zadruk balonów foliowych wykonywany jest w technologii CMYK, wykorzystującej cztery barwy bazowe (cyan, magenta, yellow, black). Dzięki zaawansowanym urządzeniom drukującym możliwe jest uzyskanie zróżnicowanej palety barw, odpowiadającej wymaganiom osób, zlecających zadruk balonów. Folia balonowa jest trwałym, estetycznie prezentującym się materiałem, który wybierany jest najczęściej przez organizatorów prestiżowych imprez kulturalnych, konferencji, eventów firmowych oraz przez osoby prywatne, realizujące uroczystości rodzinne. Napełnione balony foliowe z nadrukiem CMYK wykazują się znakomitą trwałością. W pomieszczeniach mogą utrzymać się w pierwotnym kształcie nawet przez okres dwóch tygodni. Nadruk CMYK jest odporny na wilgoć oraz mechaniczne uszkodzenia. Szeroka oferta firmy Grupa LuxPol prezentuje zjawiskowe kształty balonów foliowych:

  • koło, 
  • gwiazda,
  • serce.

Dodatkowym plusem wyboru takiego rozwiązania jest szybki termin realizacji, który zależy nie tylko od ilości zamówionych przedmiotów, ale i złożoności kolorystycznej zadruku.

Balony satynowe z sitodrukiem i CMYK - postaw na jakość

Wysokiej jakości balony lateksowe wykazują trwałość efektu wizualnego poprzez zaawansowany technologicznie zadruk CMYK. W ofercie profesjonalnej firmy, zajmującej się przygotowaniem oraz dystrybucją balonów lateksowych z nadrukiem CMYK, (grupaluxpol.pl/balony-reklamowe/) dostępna jest niezwykle różnorodna oferta kolorystyczna oraz rozmiarowa, pozwalająca dopasować balony lateksowe do potrzeb wydarzenia. Nadruk CMYK jest optymalnym sposobem zadruku balonów lateksowych, wyróżniającym się doskonałym odzwierciedleniem zaplanowanych barw. Nasycenie, odpowiedni kontrast oraz możliwość wykonania indywidualnego nadruku sprawiają, że balony lateksowe wyglądają doskonale. Poza funkcja reklamową, świetnie sprawdzają się jako element dekoracji rodzinnego przyjęcia. Łącząc różne rozmiary balonów można stworzyć unikalną, efektowną dekorację, prezentującą się jeszcze bardziej okazale dzięki zadrukom CMYK. 

Nowoczesne rozwiązania, doskonały efekt

Dla osób, poszukujących niezawodnych rozwiązań, wyróżniających się najwyższą jakością wykonania oraz zgodnością procedur wytwarzania z wytycznymi, obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, polecane są balony reklamowe i okolicznościowe z nadrukiem CMYK. W wersji foliowej balony znacznie zwiększają prestiż wydarzenia, prezentując się niezwykle elegancko i stylowo. Balony wielobarwnymi z nadrukami CMYK w wersji lateksowej odpowiednie są zarówno na przyjęciach okolicznościowych, organizowanych w prywatnym gronie oraz podczas imprez masowych, firmowych, sportowych kiedy liczy się skuteczna strategia reklamowa. Dzięki trwałym, zróżnicowanym i wyraźnym nadrukom wizerunek marki będzie reprezentowany należycie.

 

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz