Drabiny? Tylko drabiny Krause!

poniedziałek, 13.9.2021 09:27

Poszukujesz drabiny aluminiowej, lecz nie wiesz, którą firmę wybrać? Postaw na niemiecką jakość! Firma Krause jest wiodącą marką w dziedzinie produkcji drabin aluminiowych. Od ponad 100 lat przoduje na rynku, głównie na terenie Unii Europejskiej, lecz także poza jej granicami. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości aluminium, drabiny firmy Krause są niezwykle wytrzymałe, a zarazem ich konstrukcje są lekkie, co znacznie ułatwia montaż i transport.

Jakie są rodzaje drabin aluminiowych?

Drabiny aluminiowe https://www.drabiny-krause.dmn.pl/ zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach. Dzięki szerokiej ofercie każdy znajdzie produkt odpowiadający swoim potrzebom. Najczęściej wybierane są drabiny jednostronne oraz dwustronne. Te pierwsze świetnie nadadzą się dla osób, które stawiają na stabilność i chcą uzyskać wysoki poziom bezpieczeństwa podczas pracy na wysokościach. Drabiny dwustronne, to te cechujące się wysoką funkcjonalnością, a swoje zastosowanie znajdują zarówno w pracach domowych jak i profesjonalnych. Dzięki szerokim stopniom zapewniają duży komfort podczas pracy.

Drabina aluminiowa dwuczęściowa, przypominająca swoim kształtem literę “A”, to doskonały wybór dla osób ceniących sobie jakość wykonania oraz praktyczność. Poprzez zastosowanie podgumowanych stopek, zwiększono przyczepność drabiny do powierzchni, tym samym minimalizując możliwość wypadku na wysokości. Drabinę dwuczęściową, można rozstawić jako drabinę przystawną, rozsuwaną bądź drabinę wolnostojącą. W ofercie nie brakuje również samych drabin wysuwanych czy przystawnych. Natomiast największą popularnością firmy Krause, cieszą się drabiny 3-częściowe. Są wyjątkowo uniwersalne, a ich główną zaletą jest możliwość rozstawienia ich na różnych podłożach: od płaskiego, po schody i nierówny teren.


Czy profesjonalista znajdzie coś dla siebie?

Ku uciesze specjalistów, producent zadbał o dostępność drabin dedykowanych na przykład elektrykom czy strażakom. Drabina dla elektryka, nie przewodzi prądu i jest zgodna z normą PN-EN 61478:2002. Idealnie nadaje się do prac przy instalacjach elektrycznych pod napięciem. Natomiast drabina strażacka, wykonana jest z wysokogatunkowego stopu aluminium, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczna i wytrzymała.

Wybierz solidność i niezawodność drabin aluminiowych firmy Krause, marki z tradycją i wieloletnim doświadczeniem. Nasi specjaliści z chęcią pomogą dobrać Ci drabinę odpowiadającą Twoim potrzebom.