Drabiny ALVE, jedyne, które możesz naprawić!

czwartek, 26.8.2021 19:36 216

Potrzebujesz drabiny, lecz nie wiesz, jaki model wybrać? Masz dość kupowania nowych drabin w każdym sezonie? Zobacz, jak to zrobić łatwo i szybko, bez wydawania fortuny!

Kilka faktów o  Producencie Drabin Aluminiowych – ALVE


Marka ALVE to firma powstała w Katowicach, sprawdzony producent, cieszący się wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Spośród innych marek wyróżnia się solidnym wykonaniem oraz wysoką klasą produktów. Drabiny aluminiowe zostały wykonane tak, by mogły Ci służyć długie lata. Producent stawia sobie za cel uważne słuchanie i dbanie o swoich Konsumentów. To właśnie z myślą o fachowcach, dostarcza drabiny aluminiowe, jedynie najwyższej jakości. Produkty spełniają normę PN-EN 131 i posiadają certyfikat TÜV.


Drabina drabinie nierówna


Dzięki szerokiej ofercie drabin ALVE oraz części zamiennych, każdy jest w stanie znaleźć odpowiedni sprzęt dla siebie. Drabiny rozstawne jak i przystawne idealnie sprawdzą się przy pracach domowych. Natomiast jeżeli lubisz pracę w ogrodzie, to drabiny ogrodowe z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Praca w magazynie wiąże się z dużym ryzykiem? Nie, z drabiną magazynową, która dzięki szerokim stopniom oraz dodatkowej poręczy zapewni Ci bezpieczeństwo. Warto również zwrócić uwagę na drabiny wieloczęściowe. ALVE w swojej ofercie proponuje drabiny 2-częściowe uniwersalne, które z łatwością zmieszczą się w bagażniku, a także drabiny 2-częściowe wysuwne, idealnie nadające się do prac wysokościowych czy budowlanych.

W ofercie nie zabrakło 3-elementowych drabin, które dzięki swojej wielofunkcyjności, są najczęstszym wyborem fachowców. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie – od prac domowych po specjalistyczne.


Co możesz wymienić, czyli części zamienne do drabin

  • podgumowane stopki
    Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki podgumowanej dolnej części zapobiegają poślizgowi drabiny oraz ewentualnych uszkodzeń podłoża.

  • stopki wkładane do drabin domowych
    Najczęściej zużywającym się elementem w drabinach domowych są stopki wkładane do podłużnic. Warto zaopatrzyć się w komplet dwóch sztuk, zapewniając sobie większą przyczepność.

  • stopki do stabilizatora drabiny aluminiowej
    Jeżeli potrzebujesz dodatkowej ochrony przy pracy, firma ALVE w swojej ofercie zawiera komplet stopek (2 sztuki) do stabilizatora drabiny aluminiowej. Dzięki wysokiej jakości grubego tworzywa sztucznego, zapewnią Ci one maksymalną stabilność.


Zapoznaj się z ofertą na stronie internetowej firmy ALVE i wybierz idealną, bezpieczną drabinę dla siebie!