Policyjny pies Perora wytropił kobietę, która wyszła późnym wieczorem do lasu. Zobacz, jak zakończyły się poszukiwania

czwartek, 16.11.2023 11:21 476 0

Policjanci z Komisariatu Policji w Sobótce otrzymali informację o kobiecie, która wyszła ze swojego domu około godziny 22.00, po czym oddaliła się w nieznanym kierunku. W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi - niską temperatura oraz późną porą natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Skierowany na miejsce mł. asp. Marcin Maćkowiak z psem służbowym Perora odnaleźli w pobliskim lesie zagubioną kobietę, która cała i zdrowa wróciła do domu.

Jakiś czas temu funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sobótce otrzymali informację o mieszkance jednej z pobliskich miejscowości, która około godziny 22.00 wyszła z domu i oddaliła się w nieznanym kierunku. W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi - niska temperatura oraz późną porą natychmiast do poszukiwań zaginionej skierowano policjantów będących w służbie, w tym także przewodnika z psem.

Mł. asp. Marcin Maćkowiak z psem o imieniu Perora z Ogniwa Przewodników Psów Służbowych KMP we Wrocławiu rozpoczęli poszukiwania w okolicy posesji, na terenie której mieszka zaginiona. Perora bardzo szybko podjęła trop i skierował się w stronę pobliskiego lasu. Po kilkuset metrach pies dotarł do zaginionej kobiety. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie, a mieszkanka gm. Sobótka cała i zdrowa wróciła do domu.

KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek