Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego Wspiera Profilaktykę Raka: Bezpłatne Badania i Warsztaty dla Mieszkańców Dolnego Śląska

wtorek, 14.11.2023 12:47 335 0

Profilaktyka stanowi nieodłączny element dbania o zdrowie. Wczesna diagnostyka ma ogromne znaczenie, zwiększając szanse na pełne wyleczenie. Informujemy o organizowanej przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego akcji profilaktycznej „Razem dla Zdrowia”, której celem jest dostarczenie mieszkańcom Dolnego Śląska bezpłatnych badań i warsztatów.

Wydarzenie odbędzie się 15 listopada w godz. 10:00 – 15:00 na terenie szpitala (ul. Koszarowa 5). W ramach akcji zaplanowano możliwość wykonania mammografii, cytologii oraz badania USG piersi, jąder i prostaty. W trakcie wydarzenia odbędą się także warsztaty samobadania piersi i jąder. To doskonała okazja do nauki skutecznych technik samooceny i zdobycia wiedzy na temat wczesnego wykrywania ewentualnych zmian.

Wspólnie z fundacją DKMS zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zarejestrowania się jako potencjalni Dawcy Szpiku. To prosty gest, który może uratować życie innym i stanowi wyjątkową formę wsparcia dla osób zmagających się z chorobami krwi.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska do udziału w tej ważnej akcji. Wykonaj bezpłatne badania, uczestnicz w warsztatach i dołącz do bazy Dawców Szpiku. Wspólnie możemy zdziałać wiele dla naszego zdrowia!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek