Powstaje nowe miejsce treningowe dla następców Huberta Hurkacza! Kończy się budowa kortów tenisowych przy ul. Trwałej [FOTO]

czwartek, 8.6.2023 08:00 528 0

Przyszli następcy wrocławianina, Huberta Hurkacza będą mieli gdzie trenować. Zewnętrzne korty tenisowe przy szkole podstawowej przy ul. Trwałej czekają na odbiory.

Korty są dwa. Zostały wykonane z nawierzchni akrylowej. Są oświetlone - tak więc będzie można korzystać z nich także po zmroku. W lampach zamontowano oprawy LED. Jest też ścianka do nauki gry w tenisa. Korty otaczają piłkochwyty. Przy obiekcie powstały chodniki. Obiekty będą w zarządzie dyrekcji szkoły.

To nie koniec inwestycji tenisowej w tej placówce edukacyjnej. Trwa budowa hali przeznaczonej do tej dyscypliny sportu wraz z szatnią w węzłem sanitarnym dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na jej dachu zamontowano panele fotowoltaiczne, które mają zapewnić pokrycie potrzeb energetycznych obiektu.

Przed halą powstanie kilka miejsc postojowych w tym dla osób z niepełnosprawnościami, ustawione zostaną zadaszone stojaki na rowery. Wykonawca posadzi drzewa i krzewy. Prace przy tym obiekcie zakończą się prawdopodobnie w wakacje. Koszt tej inwestycji to 8,28 mln zł.

Wrocławskie Inwestycje/FB

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek