Policjanci odnaleźli zaginioną 14-latkę w kilkanaście godzin

poniedziałek, 26.9.2022 15:11 289 0

Zaledwie kilkanaście godzin wystarczyło policjantom pionu kryminalnego z komisariatu na wrocławskim Grabiszynie, aby ustalić miejsce pobytu zaginionej nastolatki. Rzetelna rozmowa z matką, znajomymi zaginionej dziedziczny, a także szeroko zakrojone i intensywne działania operacyjne pozwoliły dotrzeć do mieszkania, w którym przebywała nastolatka.

14-letnia wrocławianka po awanturze z matką oddaliła się w jeden z wrześniowych weekendów z miejska zamieszkania na wrocławskim Grabiszynie. Zrozpaczona i zaniepokojona matka zgłosiła natychmiast ten fakt policji, a ta niezwłocznie podjęła intensywne czynności w celu odnalezienia nastolatki.

Szczera rozmowa z matką, znajomymi zaginionej dziedziczny, a także szeroko zakrojone i intensywne działania operacyjne policjantów pionu kryminalnego pozwoliły dotrzeć do mieszkania, w którym przebywała nastolatka. Funkcjonariusze odnaleźli ją całą i zdrową w mieszkaniu jej znajomej.
       
Niestety relacje rodziców  z nastolatkami w tym wieku bywają trudne. Apelujemy do wszystkich rodziców, którzy zmagają się z tego typu problemami, aby nie zostawali z tym sami i szukali pomocy u specjalistów. Psycholodzy, a szczególnie ci specjalizujący się w dziedzinie wychowania  dzieci i młodzieży są w stanie nam pomóc. Tylko, że to my dorośli powinniśmy się po tą pomoc zgłosić.

I choć opisana przez nas sytuacja miała swoje dobre zakończenie, to nad relacjami w rodzinie muszą popracować wszyscy jej członkowie, a odpowiedzialność spoczywa w dużej mierze na dorosłych.

KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek