15 sierpnia rozpoczynają się półkolonie z Panthers Wrocław. Zapisy na sportowe wakacje trwają!

czwartek, 11.8.2022 12:29 156 0

Treningi futbolu amerykańskiego, lacrosse, ultimate frisbee czy warsztaty z gotowania. Takie aktywności czekają na uczestników letnich półkolonii z Mistrzami Sportów Amerykańskich organizowanych przez klub Panthers Wrocław. Sportowe wakacje dla dzieci i młodzieży odbędą się między 15 i 19 sierpnia na wrocławskim Stadionie Olimpijskim. Zapisy trwają.

 
Tajniki sportów amerykańskich
 
Lato w mieście nie musi być nudne. Na jego sportową odsłonę zapraszają Mistrzowie Sportów Amerykańskich – Panthers Wrocław. Między 15 a 19 sierpnia doświadczeni trenerzy i opiekunowie związani z klubem wezmą pod swoje skrzydła dzieci i młodzież w wieku od 7 do 13 lat. Zdradzą im sekrety takich dyscyplin jak m.in. futbol amerykański, lacrosse czy ultimate frisbee.
 
– Duże zainteresowanie zimową edycją naszych półkolonii sprawiło, że zdecydowaliśmy się na zorganizowanie ich letniej odsłony. Dla uczestników to dobra okazja do tego, aby aktywnie spędzić ostatnie tygodnie wakacji, a dla nas z kolei niepowtarzalna szansa, aby zarazić ich pasją do sportów amerykańskich. Kto wie, być może wśród uczestników znajdzie się przyszły zawodnik lub zawodniczka jednej z naszych drużyn – mówi Prezes Zarządu Panthers Wrocław, Michał Latoś.
 
Co w programie?
 
Na uczestników czeka pięć dni wypełnionych nie tylko treningami, ale i zajęciami dodatkowymi. Program przewiduje między innymi warsztaty z gotowania oraz gry i zabawy terenowe. Zajęcia będą odbywać się na wrocławskim Stadionie Olimpijskim – obiekcie dysponującym najlepszą w Europie murawą do sportów amerykańskich, siłownią i salami sportowymi.
 
O dostarczanie dziennej dawki dobrej energii w postaci drugiego śniadania i obiadu zadba partner klubu – firma Jak Jeść, a sponsor główny – firma Tarczyński SA – przekaże uczestnikom koszulki i zestawy gadżetów.
 
Zostały ostatnie wolne miejsca!
 
Zapisy na półkolonie z Panthers Wrocław trwają. Zgłoszenia należy przesłać  na adres karolina@pantherswroclaw.com. Koszt uczestnictwa to 600 zł (cena zawiera także dwa posiłki – drugie śniadanie i obiad oraz ubezpieczenie uczestnika). 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek