Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław - Fabryczna eskortowali do szpitala ojca, który przewoził dziecko z urazem głowy

piątek, 5.8.2022 16:07 223 0

Wrocławscy funkcjonariusze pełnili służbę w rejonie dzielnicy Wrocław Fabryczna. Nagle zauważyli mężczyznę, który wyraźnie wzywał ich pomocy. Jak się potem okazało przewoził on ze sobą syna, który doznał poważnego urazu głowy. Z uwagi na duże utrudnienia w ruchu mężczyzna poprosił o pomoc w szybkim przejeździe do jednego z wrocławskich szpitali.

Gdy st. Asp. Krzysztof Orzech oraz mł. asp. Igorem Sypek wykonywali swoje obowiązki służbowe w rejonie Komisariatu Wrocław - Fabryczna zauważyli mężczyznę wyraźnie zdenerwowanego i wzywającego pomocy. Jak się potem okazało człowiek ten przewoził ze sobą syna, który doznał poważnego urazu głowy. Z uwagi na duże utrudnienia w ruchu mężczyzna poprosił o pomoc w szybkim przejeździe do jednego z wrocławskich szpitali.

Zdrowie i życie w każdej sytuacji jest najważniejsze, dlatego funkcjonariusze bez wahania włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe oraz poinstruowali rodziców, w jaki sposób mają poruszać się za radiowozem. Po kilkunastu minutach udało się szczęśliwie dotrzeć do szpitala przy ul. Fieldorfa, gdzie chłopiec uzyskał odpowiednią pomoc medyczną.

źródło: KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek