Policyjne spotkanie z dziećmi na strzelnicy

piątek, 5.8.2022 16:06 189 0

Komendant Miejski Policji we Wrocławiu oraz Zarząd Terenowy NSZZP zorganizowali spotkanie z dziećmi na strzelnicy krzyckiego komisariatu. Odbyła się tam 'Sobota pełna wrażeń', w trakcie której strzelano z broni pneumatycznej i laserowej. Uczestnicy mogli także sprawdzić swoją koordynację ruchową w alkogoglach.

W lipcu br. odbyło się spotkanie z dziećmi na strzelnicy Komisariatu Policji Wrocław - Krzyki. Dzięki Panu Leszkowi Ozga i Klubowi Strzeleckiemu Snajper, najmłodsi mogli sprawdzić swoje umiejętności na profesjonalnej strzelnicy. Na co dzień szkolą się tam wrocławscy policjanci.

W sobotę uczestnicy pod fachowym okiem instruktorów mogli spróbować strzelania z broni pneumatycznej oraz laserowej, a także sprawdzić, jak reaguje nasz organizm po założeniu alkogogli, które stymulują upośledzenie zmysłów. Tego dnia nie zabrakło również słodkości i poczęstunku dla dzieci.

Celem spotkania było przybliżenie zasad bezpieczeństwa związanych z użyciem jakiejkolwiek broni, na co zwracał szczególną uwagę jeden z organizatorów Pan Leszek Ozga.

źródło: KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek