Letnie Brzmienia we Wrocławiu – na placu przed Impartem zagrają Zalewski, Kaśka Sochacka, MROZU i Kwiat Jabłoni!

środa, 3.8.2022 11:59 255 0

Zapraszamy na plac przed Impartem we Wrocławiu na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. W sierpniu i we wrześniu 2022 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów, na świeżym powietrzu zagrają m.in. Zalewski, Kaśka Sochacka, MROZU, Kwiat Jabłoni, Nosowska, Artur Rojek i Kuba Badach. Bilety od 89 zł i karnety w cenie 279 zł na koncerty są dostępne na www.letniebrzmienia.pl.

Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W lipcu serię koncertów na wrocławskim placu przed Impartem otworzył Sobel (24.07). Sierpniową serię koncertów otworzy natomiast Ania Dąbrowska (12.08). W kolejny weekend będzie należał do Nosowskiej (20.08), a miesiąc zakończy się koncertami Artura Rojka (26.08)Kuby Badacha (27.08) i Zalewskiego (28.08). Pierwszy wrześniowy weekend z Letnimi Brzmieniami we Wrocławiu otworzą IGO (2.09) i Kaśka Sochacka (3.09), a cały cykl koncertów na placu przed Impartem zamknie Kwiat Jabłoni (4.09).

Ania Dąbrowska to niekwestionowana królowa polskiej muzyki pop. Każdy z jej z dotychczasowych albumów studyjnych pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii. Vito Bambino to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów na polskiej scenie muzycznej. W tym roku wspólnie z Natalią Szroeder wydał singiel „Późne godziny”. We Wrocławiu przed Vito Bambino wystąpi Jakub Skorupa, pochodzący ze Śląska wokalista, gitarzysta i autor tekstów. W marcu tego roku ukazał się jego debiutancki album „Zeszyt pierwszy”.

Nosowska dominuje na polskiej scenie muzycznej od 30 lat. Jest wybitną tekściarką, wokalistką, a także autorką bestsellerów. Zdobywczyni wielu nagród, w tym Fryderyków, nagradzana za muzykę tworzoną wspólnie z zespołem Hey oraz solowe projekty. Tego samego dnia będzie też można posłuchać AnieliMROZU to artysta pełnowymiarowy. Radość, energia, optymizm i dystans – to odczucia nieodłącznie towarzyszące produkcjom tego twórcy. W tym roku wydał przebojowy album „Złote Bloki”.

Artur Rojek to artysta, który wielokrotnie dowiódł, że można pogodzić ambitne granie inspirowane zachodnią alternatywą z masowo czytelną formułą popowego przeboju. W 2014 r. ukazała się jego solowa płyta „Składam się z ciągłych powtórzeń”. Pochodzą z niej single „Beksa”, „Syreny” i „Czas Który Pozostał”. W 2020 r. wydał album „Kundel”, który promują single „Sportowe życie” oraz „Bez końca”.

Kuba Badach to wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny rozrywkowej, takimi jak Kayah, Robert Janson, Ania Szarmach, Dorota Miśkiewicz, Carrantuohill czy Grzegorz Kapołka. Zalewski to człowiek orkiestra. Przełomem w jego twórczości to wydana w 2016 r. płyta „Złoto”, która przyniosła przebojowe „Miłość, Miłość” i „Polsko”. Kolejnym sukcesem była płyta „Zalewski śpiewa Niemena”, z którą w towarzystwie zaprzyjaźnionych muzyków wyruszył w trasę koncertową po klubach i filharmoniach. W 2020 r., po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu powrócił z nowym albumem „Zabawa” promowanym tytułowym utworem oraz singlem „Annuszka”.

IGO po setkach koncertów zagranych przez ostatnie 12 lat z Clock Machine i Bass Astral x Igo postanowił zadebiutować na scenie po raz kolejny. Tym razem ze swoim solowym materiałem. Na początku tego roku ukazał się pierwszy solowy singiel artysty – „Helena”, który mocno przypadł do gustu fanom artysty. IGO jest nie tylko wokalistą. W 2019 r. Kaśka Sochacka zdobyła serca słuchaczy debiutancką EPką „Wiśnia EP”, a w 2021 r. wydała album „Ciche dni”, który przyniósł jej jeszcze większą rozpoznawalność, tysiące fanów i dziesiątki wyprzedanych koncertów. Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 r. bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło „Mogło być nic” z 2021 r. zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną.

 

HARMONOGRAM LETNIE BRZMIENIA WROCŁAW

12.08, godz. 20:00 – Ania Dąbrowska

14.08, godz. 19:00 – Vito Bambino + Jakub Skorupa

20.08, godz. 20:00 – Nosowska

21.08, godz. 20:00 – MROZU x Welcome Sessions

26.08, godz. 20:00 – Artur Rojek

27.08, godz. 20:00 – Kuba Badach

28.08, godz. 20:00 – Zalewski

2.09, godz. 20:00 – IGO

3.09, godz. 20:00 – Kaśka Sochacka

4.09, godz. 20:00 – Kwiat Jabłoni

Bilety w cenie od 89 zł oraz karnety za 279 złotych na cykl Letnich Brzmień we Wrocławiu są dostępne na www.letniebrzmienia.pl.

Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się również na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii. Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.

www.letniebrzmienia.pl www.facebook.com/letniebrzmienia www.instagram.com/letniebrzmienia

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek