Rewanż z mistrzami Europy. Panthers Wrocław walczą o kolejne zwycięstwo na Stadionie Olimpijskim

poniedziałek, 25.7.2022 15:30 423 0

Po spektakularnej wygranej w ostatniej kolejce European League of Football już 31 lipca Panthers Wrocław ponownie wybiegną na murawę Stadionu Olimpijskiego. Tym razem, aby zmierzyć się z mistrzami ELF 2021 – drużyną Frankfurt Galaxy! By móc jeszcze myśleć o awansie do fazy play-off, żaden z zespołów nie może pozwolić sobie na porażkę w tym spotkaniu. Stawka jest zatem bardzo wysoka, co gwarantuje kibicom wielkie sportowe widowisko w najlepszym europejskim wydaniu. Mecze Panthers Wrocław zawsze równają się doskonałej zabawie dla kibiców, którzy bez grama nudy będą mogli spędzić na Stadionie Olimpijskim całą niedzielę, korzystając z szerokiej strefy atrakcji dla dzieci i dorosłych.
 
Cel Panthers: pokonanie Mistrza
 
Panthers Wrocław rozpoczęli rundę rewanżową European League of Football od spektakularnego zwycięstwa nad Stuttgart Surge. Wrocławianie totalnie zdominowali gości z Niemiec, wygrywając aż 34:0 i tym samym w wielkim stylu zamykając czarną serię meczów bez zwycięstwa. Pantery ponownie pokazały kibicom, że stać je na to, aby pokonać nawet najtrudniejszych rywali, a do takich z pewnością należą Frankfurt Galaxy – aktualni mistrzowie Europy.
 
Za sprawą plagi kontuzji, a co za tym idzie pod nieobecność podstawowych zawodników i w mocno eksperymentalnym składzie w pierwszym spotkaniu z Galaxy Panthers musieli uznać wyższość rywali z Niemiec. Rewanż we Wrocławiu ma jednak wyglądać zupełnie inaczej. Klub ze stolicy Dolnego Śląska zadbał o to, aby wzmocnić swój zespół na kluczowych pozycjach. Wrocławianie zdecydowanie nabierają rozpędu, a najlepiej udowadnia to przebieg ostatniego spotkania ze Stuttgart Surge. Galaxy z pewnością będą znacznie trudniejszym przeciwnikiem, ale Pantery mają wszystko, aby ich pokonać.
 
– W meczu ze Stuttgartem ponownie pokazaliśmy kibicom nasz prawdziwy charakter. Solidnie pracujemy nad tym, aby nasi fani zobaczyli dokładnie tak samo walecznych Panthers również w niedzielnym starciu z Galaxy. Z pewnością czeka nas trudny mecz, ale wierzę, że jeśli zagramy tak jak ostatnio, to po zakończeniu spotkania razem z naszymi kibicami będziemy cieszyć się z kolejnego zwycięstwa. Wcześniej czeka nas jednak zacięta sportowa walka na najwyższym poziomie w Europie! – przekonuje Michał Latoś, Prezes Zarządu Panthers Wrocław.
 
Propozycja na weekend
 
Jak zwykle przy okazji meczów Panthers, sportowa rywalizacja na murawie Stadionu Olimpijskiego będzie główną, ale niejedyną atrakcją. Na kibiców już od godz. 13:00 czekać będzie także cała strefa rozrywki.
 
Każdy, kto 31 lipca przybędzie na wrocławski stadion, aby wspierać Panthers, zyska okazję do skorzystania ze specjałów serwowanych w strefie food trucków. Na młodszych kibiców czekać będzie animator, maskotki drużyny – Miaurycy i Miaugosia, czy strefa dmuchańców, a w niej m.in. mini-boisko do futbolu amerykańskiego. Z kolei na tym prawdziwym boisku popisom zawodników jak zwykle towarzyszyć będą pokazy cheerleaders, profesjonalny komentarz na żywo, fantastyczny doping oraz konkursy z nagrodami od sponsorów klubu. Wszystko to oczywiście w rytmie najlepszej muzyki. Brzmi jak idealny przepis na spędzenie niedzieli!
 
– Naszym zawodnikom i sztabowi szkoleniowemu powierzamy zapewnienie najwyższej jakości widowiska, ale poza tym pracujemy również nad uatrakcyjnieniem całego wydarzenia dla kibiców. Jak zawsze staramy się sprawić, aby mecze Panthers były wielkim rozrywkowym wydarzeniem, które pozwoli całej rodzinie atrakcyjnie i ekscytująco spędzić weekend – tłumaczy Jakub Głogowski, General Manager Panthers Wrocław.
 
Szczegóły dotyczące spotkania
 
Bilety na mecz Panthers Wrocław z Frankfurt Galaxy można kupić już teraz w serwisie Ticketmaster, a także w kasach w dniu meczu. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się 31 lipca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu osobiście, mają możliwość śledzenia spotkania na żywo od godz. 15.00 na antenie Polsat Sport News.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek