Sonia Ursu nie jest już zawodniczką Ślęzy Wrocław

wtorek, 27.2.2018 12:15 771 0

Sonia Ursu była zawodniczką Ślęzy od początku bieżącego sezonu. W żółto-czerwonych barwach rozegrała 24 spotkania (16 w lidze polskiej, 7 w Pucharze Europy i 1 w Pucharze Polski). Zdobyła w nich 113 punktów.

- Sonia pomogła nam na tyle, na ile mogła. W końcówce sezonu, w najważniejszych meczach potrzebujemy wzmocnień, zawodniczki ukształtowanej, z doświadczeniem – mówi Arkadiusz Rusin, trener Ślęzy. 

- Nie tak dawno pojawiała się szansa, żeby pozyskać Elinę Dikeoulakou. Jej dwa dotychczasowe występy potwierdziły, że jest przydatna dla naszego zespołu. Nie ma sensu oszukiwać inne zawodniczki, trzymać je w zespole i były sfrustrowane. Tym bardziej, jeśli mogą się realizować gdzie indziej. Rozmawialiśmy z Sonią, nie pozostało między nami nic niewyjaśnionego. Życzymy jej jak najlepiej – dodaje szkoleniowiec mistrzyń Polski.

Kolejny mecz koszykarek Ślęzy, już bez Sonii Ursu, odbędzie się w środę 28 lutego. O godz. 18:00 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim wrocławianki podejmą JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek