Dekoracje drewniane do pokoju dziecięcego

piątek, 15.7.2022 14:10 488

Czasami godzinami błądzisz po internecie, szukając wyjątkowej dekoracji do pokoju swojego dziecka. Ułatwimy Ci podjęcie decyzji. Oto  wyjątkowe dekoracje do pokoju dziecka.

Bujak

Bujak to polska tradycyjna ozdoba z drewna. Używa się go jako ozdoby choinkowej, ale może być również wykorzystywany jako codzienna dekoracja w pokoju dziecięcym, a nawet jako ozdoba ścienna. Wykonuje się go z dowolnego rodzaju drewna i maluje na różne kolory.

Krzesło

Krzesło drewniane doskonale wygląda w pokoju dziecięcym. Można je postawić obok łóżka lub w pobliżu sofy. Będzie doskonałym dodatkiem do pokoju i zapewni wygodę podczas czytania książki lub zabawy zabawkami. W tym przypadku będzie to świetny dodatek do każdego wystroju wnętrza pokoju dziecięcego.

Wszystkie dzieci powinny mieć miejsce, w którym mogą usiąść, poczytać książkę i pobawić się ulubionymi zabawkami. Krzesło drewniane jest idealnym rozwiązaniem tego problemu, ponieważ można je łatwo przenosić i jest bardzo lekkie.

Półka na książki

Drewniana półka na książki może być wspaniałą ozdobą pokoju dziecięcego. Jest to bardzo funkcjonalny mebel, który może służyć do przechowywania książek i zabawek. A nawet jeśli nie jest używany jako miejsce przechowywania, może być wspaniałą dekoracją, która dodaje ciepła do pokoju i sprawia, że jest on praktyczny.

Jeśli chcesz kupić dekoracyjny regał na książki dla dzieci, powinieneś wybrać projekt, który pasuje do preferencji Twojego dziecka. Istnieją różne wzory takich regałów; różnią się one kolorem i kształtem kostek. Można znaleźć kolorowy regał ze zwierzętami lub zwykły biały regał z neutralnym wzorem. Dzieci uwielbiają jasne kolory i zwierzęta, więc jeśli wybierzesz taki wzór, regał na pewno stanie się ulubioną zabawką Twojego dziecka.

Zegar do pokoju dziecka

Drewniany zegar to idealna dekoracja do pokoju dziecięcego. Doda on charakteru i uroku nudnym ścianom w pokoju dziecka. Mechanizm zegara jest również wykonany z drewna i posiada wahadło oraz ruchome wskazówki, co pobudzi zainteresowanie dziecka czasem i jego upływem. Cały zegar jest wykonany ręcznie i starannie, co sprawia, że jest to wyjątkowy i piękny prezent dla dzieci. Drewniany zegar jest idealny dla Twojego chłopca - będzie pasował do każdego stylu wnętrza i wystroju każdego pokoju, od nowoczesnego po klasyczny.

Metryczka z drewna

Drewniana tabliczka z imieniem doskonale nadaje się jako dekoracja do pokoju dziecięcego. Dzieci uwielbiają dekorować swój pokój ulubionymi zabawkami i drobiazgami, dzięki którym czują się jak w domu. To świetny sposób na spersonalizowanie pokoju dziecka i wyrażenie jego osobowości. Na tabliczce można umieścić imię dziecka, kreatywny rysunek lub nawet proste zdanie, z którym dziecko może się identyfikować.