Czy kupno obserwujących na Instagramie może pomóc Twojemu profilowi?

poniedziałek, 23.8.2021 18:02 111

Kupowanie obserwacji na Instagramie jest tematem coraz częściej poruszanym w kręgach pasjonatów portali społecznościowych. Należy zatem zadać sobie pytanie, czy warto pomyśleć o zainwestowaniu w obserwujących celem rozbudowania konta? Postaramy się przybliżyć Wam tę kwestię.

Kupowanie obserwujących na Insta zwanych również instagram followers posiada wiele różnych zalet, które mogą pomóc w skutecznym promowaniu się na social mediach. Po pierwsze, jest to rozwiązanie zdecydowanie szybsze niż zdobywanie fanów w sposób organiczny. Zamówione followersy dostajemy już po kilku chwilach, a zdobycie znacznej liczby organicznych obserwacji zajmuje przynajmniej kilka lat. Jest to bardzo istotna sprawa dotycząca zarabiania na swoim Instagramowym koncie poprzez publikowanie postów sponsorowanych. Gdy w tak szybkim tempie licznik followersów wykaże nam wysoki pułap, możemy równie szybko zacząć spieniężać swój profil - bez zbędnego czekania tak jak w przypadku metod organicznych.

Innym plusem kupowania followers instagram jest niska cena tych usług. Najtańsze pakiety zaczynają się od niecałych 10 zł, więc są dostępne dla każdego. Wynika z tego fakt, że nie trzeba dysponować wielkimi budżetami reklamowymi, aby wybić się na Insta. Nawet indywidualni, prywatni użytkownicy mogą osiągnąć pokaźne efekty w niedrogi sposób.

Co więcej, duża liczba obserwujących na Instagramie daje tzw. „social proof”, czyli społeczny dowód słuszności. Polega to na tym, że użytkownik podejmuje działania takie jak większość społeczności. Teoria ta ma olbrzymie zastosowanie na Instagramie. Użytkownicy chętniej zaczynają obserwować profile, gdy widzą, że profil ten jest już obserwowany przez wielu innych ludzi. Podobnie rzecz ma się w przypadku kont firmowych podczas sprzedaży produktów poprzez social media. Klienci prędzej zainteresują się produktami popularnej firmy niż tej z małym gronem fanów.

Powyższe argumenty wskazują, że kupowanie instagram follower może pomóc rozwinąć się na Instagramie, niezależnie od tego, czy jesteś małym twórcą, czy dużym przedsiębiorcą. W obecnych czasach zamówione follow daje nieocenione możliwości, które niedostępne są w żadnym innym wariancie rozwoju na portalach społecznościowych.