komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 15 grudnia 2019

Niny, Celiny

Co to jest druk sublimacyjny? Poznaj popularną technikę drukarską

poniedziałek, 2.12.2019 08:57 , odsłony: 337
kategorie artykułu:

 Od czasu wynalezienia druku przez Jana Gutenberga wiele się zmieniło. Rozwój ruszył do przodu, ludzkość nagle zyskała całkiem nowe możliwości i otworzyły się zupełnie nowe, nieznane wcześniej perspektywy. Dzisiaj już trudno wyobrazić sobie życie bez druku. Powstały nawet jego różne rodzaje, które mają rozmaite zastosowania. Co to jest druk sublimacyjny? Kiedy jest stosowany i jakie ma zalety?

  1. Co to jest druk sublimacyjny
  2. Zastosowania
  3. Zalety

Co to jest druk sublimacyjny?

Druk sublimacyjny to jedna z odmian druku cyfrowego, który cieszy się od dawna wielką popularnością wśród ludzi. Dzięki niemu możliwe jest nadruk wysokiej jakości grafik i obrazów na powierzchnie wykonane z polimeru. Z tego powodu bardzo często wykorzystywany jest do nadrukowywania grafik reklamowych na produkty. Wszystko to dzięki odpowiedniemu procesowi chemicznemu, przez który barwniki wchodzą w reakcję dzięki użyciu odpowiednich technik. Tak wygląda na przykład druk sublimacyjny w hurtowni Koszulkowo. W ten sposób grafiki są wyraźne i bardzo dobrej jakości.

Poznaj zalety druku sublimacyjnego

Skoro wiadomo już, co to jest druk sublimacyjny, warto poznać jego całkiem konkretne i namacalne zalety. Dlaczego powinieneś się zainteresować produktami z grafikami naniesionymi w ten sposób? Po pierwsze dlatego, że jest bardzo uniwersalny i z powodzeniem można go stosować zarówno na podkładkach do myszy, czy odzieży. Korzysta z tego hurtownia odzieży Koszulkowo, proponując produkty wysokiej jakości, wykonane z pasją, zaangażowaniem i pomysłem. Dlaczego druk sublimacyjny jest tak często wykorzystywany w tak różnych branżach?

  1. Jakość - grafiki nadrukowane dzięki metodzie druku sublimacyjnego są bardzo wyraźne, nasycone kolorami, a przy tym trwałe. Nie kruszą się i nie spierają, dlatego nawet po czasie dana koszulka może prezentować się jak nowa, podczas gdy zadrukowane w inny sposób grafiki mogą blednąc i kruszyć się, przez co szybko nadają się do wyrzucenia.
  2. Szybkość - druk sublimacyjny, jako rodzaj druku cyfrowego, nie potrzebuje angażowania kosztownych maszyn, wystarczy tylko projekt i komputer, przez co cały proces przebiega szybko i sprawnie.
  3. Cena - brak konieczności angażowania kosztownych maszyn drukarskich oznacza mniejszą cenę takiego druku, ale to nie wszystko. Z powodu innego, mniej kosztownego procesu druku i bez konieczności eksploatowania bardzo drogich maszyn, możesz zamówić mniejszą liczbę zadrukowanych egzemplarzy danych przedmiotów bez konieczności robienia dopłat i innych problemów.
 
piątek, 13.12.2019 14:00
2
czwartek, 12.12.2019 15:29
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele