BMW Luxury Days w salonie Inchcape Wrocław

poniedziałek, 8.7.2019 14:28 1173

Piękno od zawsze stanowi wzór, wyznacza nowe kierunki i zachwyca. Z myślą o nim BMW organizuje Luxury Days dla uczczenia święta klasy luksusu oraz pokazania tego co najpiękniejsze w BMW. Będzie to jedyna okazja by odkryć pełną gamę najbardziej prestiżowych modeli BMW, udostępnionych również do jazd testowych. Pełne atrakcji wydarzenie odbędzie się w dniach 10-13 lipca w salonie Inchcape Wrocław.

Podczas święta luksusu wrocławski salon zostanie całkowicie przearanżowany, stając się miejscem prezentującym nie tylko najbardziej wytworne modele bawarskiego producenta, ale również pełnym ekscytujących wydarzeń.

Poza najnowszymi i najbardziej prestiżowymi modelami BMW, które oddane zostaną do jazd testowych (w tym nową serią 7, X7 czy sportową „8”) odwiedzających czekają atrakcje, takie jak wystawa oraz warsztaty fotograficzne z Jackiem Porembą, wybitnym fotografem od 25 lat współpracującym z największymi osobowościami z Polski i ze świata, czy spotkanie z Ewą Mierzejewską, dziennikarką specjalizującą się w tematyce designu i sztuki, która opowie o luksusie i najnowszych trendach w wystroju wnętrz.

Dla gości salonu zorganizowane zostaną również wyjątkowe warsztaty zapachowe pod patronatem neoperfumerii GaliLu, które pozwolą udać się w wyjątkową podróż po świecie perfum, prezentując historię perfumiarstwa, tajniki ich produkcji oraz pracy senselierów.

Doradcy BMW Inchcape wraz z pełną gamą luksusowych modeli BMW czekać będą na swoich gości w dniach od 10 do 13 lipca we wrocławskim salonie Inchcape przy ul. Karkonoskiej 61.

Wcześniej "Dni Luksusu" odbyły się w Poznaniu, gdzie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jak informuje Inchcape, impreza zostanie zorganizowana również w warszawskim salonie BMW Inchcape.

Więcej informacji na: https://wroclaw.bmw-inchcape.pl/bmw-luxury-days

Inchcape to prestiżowa sieć dealerska obecna w Polsce od 2004 roku, jako partner marek BMW, MINI oraz BMW Motorrad. Na polskim rynku sieć posiada swoje przedstawicielstwa w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu, a od swojego debiutu była wielokrotnie honorowana tytułami branżowymi, uzyskując m.in. 35 wyróżnień przyznawanych przez BMW Polska, w tym 5 tytuły Dealera Roku.

Wrocławski salon Inchcape w ciągu swojej 12-letniej działalności stał się liderem dolnośląskiego rynku dealerskiego klasy premium, jednocześnie ustanawiając najwyższe standardy obsługi klienta. Świadczy o tym przeszło 10 tys. sprzedanych pojazdów oraz blisko 80 tys. zadowolonych klientów. Inchcape Wrocław stanął również na czele listy najlepszych salonów samochodowych w Polsce (badanie International Service Check 2015).

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz