komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 23 lutego 2020

Romany, Damiana

Aukcja charytatywna „Pluszak prosto z dżungli”

wtorek, 21.1.2020 08:29 , komentarze: 0 , odsłony: 400
kategorie artykułu:

Pomaganie sprawia frajdę – w przypadku akcji Fundacji Open Mind podwójną! Pluszak prosto z dżungli to charytatywna aukcja na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Jej głównym założeniem jest dzielenie się radością, jaką potrafi sprawić zabawka wykonana własnoręcznie i z pasją. Maskotki mają nieść uśmiech od dzieci dla dzieci. To właśnie mali ochotnicy uszyli pluszaki „prosto z dżungli”. Od 14 do 28 lutego będzie można je nabyć przez portal charytatywni.allegro.pl.

Ważka, która sama rwie się do lotu! Dostojna małpka Fela z ogonem sięgającym gwiazd czy krzywy wąż George. Na pierwszy rzut oka widać, że to przyjazne zwierzaki. Można tulić je do serca w nieskończoność! Każdy egzemplarz niepowtarzalny, w 100% szyty ręcznie przez dzieci podczas rodzinnych warsztatów w CRZ Krzywy Komin. 

Pod czułym okiem twórczego duetu Aleksandry Kujawskiej, jej córki Heleny Kujawskiej oraz Mai Gugulskiej wyobraźnia dzieci poszybowała wysoko! Słabości i braki schowaliśmy do kieszeni, bo tu nie o perfekcję chodziło, a o rozwijanie empatii i poczucia sensu swojego działania. Dobrze, kiedy głowie pojawia się myśl, że robimy coś ważnego i potrzebnego. Warto brać sprawy we własne ręce! 

Maskotki będą wystawione na licytację, z której dochód zostanie przekazany w całości na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. To cegiełka, która może pomóc w zakupie sprzętu, zapewnieniu opieki domowej, skutecznej rehabilitacji i leków. Tego, co niezbędne i niezwykle ważne w trudnych okolicznościach życia małych pacjentów.

Starajmy się sobie pomagać, jak tylko się da! Pluszaki będą do nabycia przez portal charytatywni.allegro.pl od 14 do 28 lutego 2020 roku. 

 

Wasze komentarze

piątek, 21.2.2020 10:55
1
środa, 19.2.2020 10:09
środa, 19.2.2020 08:54
wtorek, 18.2.2020 16:40
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki