komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 18 stycznia 2021

Piotra, Małgorzaty

Aktualne informacje na temat wiz

piątek, 27.11.2020 21:28 , odsłony: 259
kategorie artykułu:

Wejście Polski do Unii uprościło wiele formalności związanych z podróżowaniem do innych krajów. Czasami jednak wciąż konieczne jest zdobycie wizy, aby można było bez przeszkód przejechać przez granicę.

  1. Aktualne wizy do Rosji
  2. Gdzie zdobyć wizę na Ukrainę?
  3. Oferta serwisu konsularnego

Zamiast jednak narażać się na nieprzyjemności wynikające z braku wizy lub tracić czas na samodzielne załatwianie skomplikowanych formalności, można skorzystać z oferty serwisu konsularnego, który ma doświadczenie w takich sprawach.

Aktualne wizy do Rosji

Wielu podróżujących nie zdaje sobie sprawy z tego, że wizy wciąż obowiązują nawet w przypadku tych krajów, które sąsiadują z Polską. Przykładem jest Rosja. Teoretycznie obywatele UE oraz strefy Schengen nie potrzebują wizy, jednak dotyczy to wyłącznie przebywania w strefie tranzytowej na lotnisku i to jedynie przez dwanaście godzin. Trudno więc wyobrazić sobie podróż do Rosji bez wyrobienia wizy niezależnie od tego, czy chodzi o konieczność załatwienia spraw biznesowych, odwiedzenie rodziny lub cele turystyczne. Jeżeli nie chcesz samemu sprawdzać, jakie zdjęcie należy dołączyć do wniosku o wizę oraz szukać pozostałych informacji na temat takiego dokumentu, skorzystaj z oferty dostępnej na stronie https://www.serwiskonsularny.pl/wizy-do-rosji/. Znajdziesz tu między innymi popularne wizy tranzytowe i pracownicze, prywatne, wizy dla kierowców zawodowych oraz dziennikarskie.

Gdzie zdobyć wizę na Ukrainę?

W przypadku Ukrainy wizy są niezbędne, aby można było dostać się na terytorium tego kraju. Bardzo ważne jest wyrobienie dokumentu z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ formalności nie można załatwić na granicy. Dodatkowo oprócz wizy należy mieć przy sobie ubezpieczenie ewentualnych kosztów leczenia w Republice Białoruś. Dokładne informacje na temat wizy do Białorusi zebrano w zakładce https://www.serwiskonsularny.pl/wizy-do-bialorusi/, gdzie zawsze możesz liczyć na wsparcie doświadczonych specjalistów.

Oferta serwisu konsularnego

Zainteresowanie usługami na pośrednictwo wizowe rośnie z każdym rokiem, ponieważ zadowoleni klienci polecają tę ofertę swoim znajomym. Skorzystanie z  oferty https://www.serwiskonsularny.pl/ pomoże ci łatwo zdobyć dokumenty, które są niezbędne, abyś mógł odwiedzić takie kraje jak Chiny, Wietnam, Kazachstan, Azerbejdżan, Wietnam lub Arabia Saudyjska. Najlepiej więc już teraz wyślij maila lub zadzwoń do jednego z pracowników serwisu konsularnego i zapytaj, jak przebiega proces wyrobienia wizy do interesującego cię kraju.

 
sobota, 16.1.2021 11:35
piątek, 15.1.2021 15:15
piątek, 15.1.2021 11:48
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki