komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 26 kwietnia 2019

Marzeny, Klaudiusza

[ZDJĘCIA] Ogromny pożar hali w okolicach stadionu Wrocław. Na miejscu 40 zastępów straży!

czwartek, 4.4.2019 19:57 , komentarze: 1 , odsłony: 3508
kategorie artykułu:

Od godziny 17.00 płonie hala przy ulicy Szczecińskiej, niedaleko stadionu Wrocław. Na miejscu pracuje 40 zastępów straży pożarnej z Wrocławia i okolic, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego. Ze wstępnych informacji wynika, że w środku mają znajdować się środki do produkcji kosmetyków.

Po godzinie 18.00 udało się opanować płomienie, jednak akcja dogaszania będzie trwała jeszcze kilka godzin. Na szczęście jak dotąd ratownicy nie informują, aby w wyniku pożaru ktoś został ranny. Hala ma wymiary 100 na 200 metrów, strażacy będą musieli dokładnie przeszukać cały teren, żeby to wykluczyć. 

- Pożar został już opanowany, w hali znajdowały się środki do produkcji kosmetyków. W chwili, gdy działania strażaków na miejscu całkowicie się zakończą, do środka wejdą policyjni technicy kryminalistyki, grupa dochodzeniowo śledcza oraz dodatkowo zostanie powołany biegły z zakresu pożarnictwa, aby wyjaśnić wszystkie przyczyny wybuchu pożaru. Nie było konieczności ewakuowania budynków znajdujących się w okolicy hali, na szczęście nikt też nie poniósł obrażeń - mówi dla Doba.pl st.sierż Dariusz Rajski z KMP Wrocław.

 

Wasze komentarze


wczoraj, 10 godz temu
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork