komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

piątek, 25 września 2020

Aurelii, Wladyslawa

"Obudź w sobie Tygrysa – zapoluj na naklejki!” - gra miejska Judo Tigers

środa, 9.10.2019 18:49 , komentarze: 0 , odsłony: 574
kategorie artykułu:

W poniedziałek 7 października na terenie Wrocławia ruszyła gra miejska “Obudź w sobie Tygrysa – zapoluj na naklejki!”. Dla tych, którzy nie trenowali judo jest to szansa na sprawdzenie się w tej dyscyplinie sportu całkowicie za darmo. Organizatorem akcji jest klub sportowy Judo Tigers.

“Obudź w sobie Tygrysa – zapoluj na naklejki!” to gra miejska, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z judo. Zadaniem uczestników jest zbieranie naklejek na karcie uczestnika, które można otrzymać za wykonanie zadania w lokalizacji partnera akcji. Do dyspozycji graczy przygotowano aż 6 miejsc, jednak by otrzymać nagrodę - darmowy miesiąc treningów w klubie Judo Tigers - wystarczy odwiedzić jedynie cztery z nich.

Jak dołączyć do gry? 

Wlepki potrzebne do zapełnienia karty uczestnika można otrzymać za skorzystanie z usług partnerów akcji. Karta wydawana jest wraz z naklejką przy odwiedzeniu dowolnie wybranej stacji, w kolejnych miejscach należy kontynuować jej uzupełnianie. Najmłodsi uczestnicy nie muszą osobiście podróżować po Wrocławiu, w ich imieniu udział w grze mogą wziąć rodzice. Akcja trwa do 31 października. 

Stacjami gry miejskiej są: Krasnolód, MOICO, Gigi Cafe, Sklep Gladiator-fight, Wanilia Cafe oraz JumpWorld. 

Jak odebrać nagrodę?

Klub Judo Tigers prowadzi zajęcia w 24 miejscach Wrocławia oraz pobliskich miejscowościach. Osoby, które zebrały wszystkie naklejki, a nie trenowały jeszcze w klubie powinny w pierwszej kolejności wybrać dogodną dla siebie lokalizację i przejść pełen proces rejestracji zawodnika na stronie www.judotigers.pl. Następnie należy udać się na pierwszy trening i przekazać kartę uczestnika trenerowi, który wyłączy konieczność opłaty za pierwszy miesiąc. Obecni zawodnicy Judo Tigers mogą pominąć pierwsze kroki i od razu zgłosić się po nagrodę do prowadzącego zajęcia. Odbioru darmowego miesiąca można dokonać do 31.12.2019 r.

Więcej informacji na temat gry miejskiej można znaleźć TUTAJ.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 16 godz temu
wtorek, 22.9.2020 10:14
wtorek, 22.9.2020 09:01
wtorek, 22.9.2020 08:56
poniedziałek, 21.9.2020 11:39
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele