komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

piątek, 25 maja 2018

Grzegorza, Urbana

„Energetyk” otrzymał Certyfikat Dolnośląskiej Szkoły z Życiem

środa, 14.2.2018 10:28 , komentarze: 0 , odsłony: 235
kategorie artykułu:

We Wrocławiu odbyła się uroczysta gala podsumowująca działania szkół w województwie dolnośląskim w ramach projektu DOLNOŚLĄSKA #KOMÓRKOMANIA, w który, w październiku ubiegłego roku, włączyła się również nasza szkoła.

Podczas gali, zaangażowane w akcję 53 dolnośląskie szkoły otrzymały Certyfikaty „Dolnośląskiej Szkoły z Życiem” za organizację na rzecz Fundacji DKMS akcji #KOMÓRKOMANIA, mającej na celu aktywne budowanie świadomości młodzieży w zakresie walki z nowotworami krwi oraz powiększenie bazy potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych.

Certyfikaty wręczał przedstawicielom szkół Dolnośląski Kurator Oświaty, pan Roman Kowalczyk, oraz przedstawiciel Fundacji DKMS – koordynator projektu, pani Agnieszka Wróblewska.

Dzięki wspólnej pracy Wolontariuszy i koordynatorów projektu, przy przychylności Dyrekcji zaangażowanych w akcję szkół, udało się zarejestrować 1364 potencjalnych Dawców.
Warto wspomnieć, że była to pierwsza edycja projektu na Dolnym Śląsku, a pan Roman Kowalczyk zaprosił wszystkich do udziału w kolejnych edycjach.

W tym miejscu, serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w przeprowadzenie akcji na terenie naszej szkoły oraz tym, którzy zarejestrowali się jako potencjalni Dawcy.

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Auto Max
Auto Max
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
przewozy międzynarodowe piątka bus