Świdniccy sportowcy, trenerzy i działacze nagrodzeni
Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2020 rok.
Przyznano:
-
nagrody indywidualne dla zawodnika w wysokości po 500 zł:
1) Marcin Markiewicz - triathlon
2) Stanisław Romanik - judo
3) Karolina Kohutiak - boks
4) Malwina Kulig - akrobatyka sportowa
5) Jan Socha - akrobatyka sportowa
6) Julia Krasoń - piłka siatkowa
7) Tomasz Wojas - taniec standardowy i towarzyski
8) Anna Wojas - taniec standardowy i towarzyski
9) Mikołaj Lis - tenis ziemny
10) Hubert Konstanty - piłka nożna
11) Zuzanna Olejniczak - kolarstwo
12) Jakub Musialik - kolarstwo
13) Hubert Barcik - piłka ręczna
14) Maciej Markowski - piłka ręczna
15) Aleksander Kuprin - piłka ręczna
16) Łukasz Szporko - piłka ręczna
17) Piotr Florczak - pływanie
18) Adam Chodyniecki - speedcubing
19) Marek Zieliński - akrobatyka sportowa
20) Damian Bober - akrobatyka sportowa
21) Filip Makowski - akrobatyka sportowa
22) Kamil Musiał - akrobatyka sportowa
23) Piotr Sułek – kolarstwo
24) Wiktoria Lulek - boks
-
nagrody zespołowe - upominek rzeczowy:
a) w wysokości 1400 zł
dla drużyny młodziczek MKS Polonia Świdnica, obecnie MKS Volley Świdnica w składzie:
-
Natalia Kardasz
-
Nina Jasiecka
-
Martyna Pitek
-
Julia Huzar;
-
Kinga Fąfara
-
Martyna Zielińska
-
Małgorzata Byczek
-
Wiktoria Wiraszka
-
Matylda Kozak
-
Amelia Pieszczoch
-
Julia Krasoń
-
Martyna Gaik
-
Maria Marczuk
-
Oliwia Smok
b) w wysokości 2 300 zł dla drużyny seniorów MKS Polonia – Stal Świdnica w składzie:
-
. Bartłomiej Kot
-
Kacper Koziarz
-
Bartosz Doliński
-
Edil De Souza Barros
-
Jakub Białas
-
Łukasz Kot
-
Andrii Kozachenko
-
Patryk Paszkowski
-
Patryk Salamon
-
Marcos Pauli Baumgarten
-
Sebastian Białasik
-
Grzegorz Borowy
-
Wojciech Sowa
-
Kacper Stachurski
-
Kamil Szczygieł
-
Wojciech Szuba
-
Jakub Filipczak
-
Szymon Tragarz
-
Robert Myrta
-
Dorian Krakowski
-
Damian Wajda
-
Sławomir Orzech
-
Damian Chajewski
c) w wysokości 2 240 zł dla drużyny trampkarzy MKS Polonia – Stal Świdnica w składzie:
-
Mateusz Choromański
-
Oskar Cybruch
-
Jakub Janas
-
Jakub Holband
-
Eryk Korab
-
Jakub Król
-
Franciszek Nowak
-
Patryk Paliński
-
Jakub Safian
-
Alan Sauter
-
Alex Kindel
-
Maciej Stańczak
-
Patryk Taratuta
-
Wiktor Wiecheć
-
Piotr Widła
-
Dawid Matyszczyk
-
Igor Malinowski
-
Hubert Lipiński
-
Szymon Zaczyński
-
Hubert Pawlik
-
Karol Wiatrowski
-
Aleksander Jarosz
-
Kacper Sztabiński
-
Adrian Bereś
-
Marek Jurczak
-
Bartosz Dudzic
-
Igor Zawiła
-
Jakub Kula.
-
nagrody dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości po 600 zł:
1) Bartłomiej Zamęcki - judo
2) Piotr Treczyński - boks
3) Monika Krawczyk – Rudnicka - akrobatyka sportowa
4) Anna Kozieł - akrobatyka sportowa
5) Michał Tomiałowicz - piłka siatkowa
6) Piotr Krygier - piłka nożna
7) Wiesław Iwanio - piłka ręczna
8) Piotr Pas - akrobatyka sportowa
9) Angelika Prześlica - akrobatyka sportowa
10) Mariusz Kuc - boks
-
nagrody za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 500 zł:
1)Tomasz Bohuszewicz - taekwondo
2) Marita Cudejko - boks
3) Adam Wierzbicki - piłka nożna
4) Maria Omańska - amatorska piłka siatkowa kobiet i mężczyzn
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy kolejnych osiągnięć sportowych i satysfakcji z prowadzonej działalności sportowej.
Komentarze (0)