komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 24 czerwca 2019

Jana, Danuty

Jeden zajechał drogę, drugi pobił. Poszukiwani świadkowie

środa, 5.6.2019 16:37 , komentarze: 2 , odsłony: 6917
kategorie artykułu:

Najpierw jeden kierowca zajechał drogę, później drugi napastnik dotkliwie go pobił. Do dramatycznych scen doszło 3 czerwca ok.godz. 14 w rejonie ronda w Łażanach. Teraz poszkodowany szuka świadków napaści.

Feralnego dnia pan Grzegorz wracał po pierwszej zmianie z pracy. Nagle przed samochód, w którym jechał jako pasażer wyjechał inny kierowca, wyszedł z pojazdu i rzucił się na niego z pięściami.

- Gdy jechaliśmy drogą strefową nagle zobaczyłem jak srebrne auto marki Ford Kombi jedzie za nami. Dojeżdżaliśmy już do zjazdu prowadzącego na rondo, gdy kierowca wyprzedził nasz samochód, blokując tym samym drogę ucieczki.  W tym momencie pasażer tego forda wybiegł w naszą stronę. Przez otwarte okno zaczął mnie bić pięściami. My jechaliśmy niebieskim golfem- opowiada nam pan Grzegorz i dodaje. - Po całym zdarzeniu sprawca wsiadł do samochodu i uciekł w kierunku Świdnicy.

Pomocy poszkodowanemu mężczyźnie udzielał zespół pogotowia ratunkowego. Zdarzenie zostało także zgłoszone na policję. Sprawcy są znani panu Grzegorzowi, ale potrzebni są świadkowie napaści.

- Bardzo proszę o zgłaszanie się osób, które mogły cokolwiek widzieć, lub jechały tamtędy i dysponują nagraniem, potrzebujemy świadków - apeluje kolega poszkodowanego mężczyzny.

Wszystkie informacje należy zgłaszać do funkcjonariuszy najbliższej jednostki policji.

 

Wasze komentarze

Ale oni wiedzą kto to jest, potrzebują świadków!
czwartek, 06.06.2019 16:57 autor: baba
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SKUP AUT
SKUP AUT
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica