[FOTO] Piknik rodzinny za nami

poniedziałek, 6.9.2021 09:33 741 0

Mnóstwo atrakcji, dobrej zabawy i ponad 5 tysięcy złotych uzbieranych na pomoc potrzebującym. Za nami pierwszy piknik rodzinny zorganizowany przez Jaworzyńską Pozytywkę.

Impreza odbyła się w sobotę 4 września na stadionie miejskim w Jaworzynie Śląskiej. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło wojskowego sprzętu i wszelkich militariów, spotkań z aktywnymi żołnierzami, weteranami i członkami służb specjalnych. Można było skorzystać z symulatora wypadku, alkogogli i symulatora jazdy samochodem, obejrzeć sprzęt ratowniczy. Odbyły się konkursy w strzelaniu z broni pneumatycznej, konkurs w skoku w dal z mistrzem Polski Mateuszem Jopkiem. Można było także spróbować swoich sił na rowerowym torze przeszkód. Nie brakowało stoisk z pysznymi ciastami oraz koncertów – Natalii Widuto i Verde.

Przez cały czas trwania wydarzenia można było zaszczepić się przeciwko COVID-19 jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson. Podczas imprezy udało się zebrać 5 tys. 200 zł. Kwota ta może jeszcze wzrosnąć.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację planowanych jeszcze w tym roku akcji:

1. Zbiórkę darów dla dzieci przebywających w Klinice Kardiologii Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. 

2. Zbiórkę darów do bożonarodzeniowych paczek dla podopiecznych Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich. 

Foto: Jaworzyńska Pozytywka

Dodaj komentarz

Komentarze (0)