[FOTO] Komfort i jakość w cenie mieszkania. Sprawdź gdzie powstają nowe domy jednorodzinne w Świdnicy

niedziela, 21.4.2024 19:58 1960

Marzenie o posiadaniu własnego domu ożywia serca ponad 80% Polaków. Po długim dniu pracy większość z nas marzy o chwili relaksu we własnym ogrodzie, wypiciu herbaty na tarasie lub przestrzeni do spędzenia czasu z rodziną . Niestety, wiele osób nie spełnia tych marzeń, ponieważ w obecnych czasach budowa domu wydaje się być wręcz przytłaczającym zadaniem, wiążącym się z wysokimi kosztami, poświęceniami i trudnościami. A efekt finalny może być inny od zamierzonego.

 

Na szczęście budowa domu nie musi trwać latami i pochłaniać fortuny – a przestrzeń w nim zaprojektowania spełnić najwyższe wymogi komfortowego funkcjonowania. W dobie coraz większego deficytu gruntów do zabudowy, a co za tym idzie rosnących w szybkim tempie cen działek – nie dziwi już fakt, że deweloperzy mocno ograniczają wewnętrzną przestrzeń lokali - tak , aby zmieścić jak najwięcej domków o mikroskopijnych ogródkach na niewielkiej działce, aby móc zaproponować klientowi domek w akceptowalnej cenie. Wyjątkiem od tej reguły jest firma Home4You, która po wielu wcześniejszych sukcesach, zrealizowała I etap inwestycji Aleja Księżycowa.  

Są to domy w zabudowie bliźniaczej, z największymi ogródkami jakie kiedykolwiek mieliśmy okazje zaproponować klientom. Parter to jedna wielka przestrzeń do swobodnego funkcjonowania. A duże sypialnie bez skosów i bardzo przestronna łazienka – to komfort dla wieloosobowej rodziny. Wisienką na torcie jest pełnowymiarowy strych o wysokości ponad 2,5 m – do dowolnej adaptacji. Niezależne , podwójne ściany pomiędzy sąsiadami – to gwarancja spokoju, a wysokiej klasy pompy ciepła i energooszczędna technologia budowania – niskich kosztów utrzymania .

- Powstające osiedle to idealne miejsce dla osób poszukujących wysokiej jakości życia , ciszy i spokoju od miejskiego zgiełku. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej okolicy Świdnicy przy ul. Księżycowej ( boczna Pogodna/Sikorskiego). Naszą grupą docelową są rodziny dla których walorem jest przede wszystkim odpowiednia przestrzeń do codziennego życia, a dzięki ponad 25letniemu doświadczeniu oraz własnej firmie wykonawczej – możemy zaproponować „własny dom” z ogrodem i niskimi kosztami utrzymania - w cenie mieszkania - podkreśla Wiktor Borkusz, co-investor firmy Home4You.

 

Mieszkanie w tym miejscu gwarantuje spokój i ciszę jednocześnie umożliwiając szybki dostęp do codziennych potrzeb, takich jak zakupy, wizyta u fryzjera, zajęcia sportowe czy atrakcje dla dzieci. To ogromne atuty tej lokalizacji.

 

 
Przebywanie w tym miejscu daje poczucie wolności i radość z kontaktu z naturą. Po wytężonym dniu nie ma nic piękniejszego niż wypicie filiżanki kawy na własnym tarasie lub relaksujące prace w ogrodzie.

Aby uzyskać więcej informacji wejdź na stronę www.h4y.com.pl lub skontaktuj się z deweloperem pod nr tel. 730 611 422