Natalia Grzegorzewska brązową medalistką Mistrzostw Świata w kolarstwie górskim rozgrywanych w Glasgow

piątek, 11.8.2023 14:14 3039 2

„Gratulacje i duma” – tak Polski Związek Kolarski informuje o sukcesie pochodzącej z Krosnowic w Gminie Kłodzko sportsmence. 18-letnia Natalia Grzegorzewska sięgnęła po raz drugi w swej króciutkiej przecież jeszcze karierze po brązowy medal Mistrzostw Świata juniorek.

W rozegranym 10 sierpnia w Glasgow wyścigu w formule olimpijskiej cross-country w kategorii juniorek, Natalię wyprzedził dwie Kanadyjki. Klub, który obecnie reprezentuje, czyli Mitutoyo AZS Wratislavia, umieścił na swoim profilu na fb tak piękne zdjęcie:
 
Nasza zawodniczka uważana jest za jedną z największych nadziei polskiego kolarstwa górskiego. Przed rokiem informowaliśmy o innym sukcesie panny Natalii – zdobył brązowy medal Mistrzostwa Europy, potem Mistrzostw Świata [więcej TUTAJ].
 
Uczennicę Kłodzkiej Szkoły Przedsiębiorczości za sportowe sukcesy nagradzali już nie raz Starosta Kłodzki [czytaj m.in. TUTAJ] oraz wójt Gminy Kłodzko [o tym stypendium pisaliśmy TUTAJ].

Panowie, szykujcie się już z kolejnymi nagrodami! Natalia Grzegorzewska z pewnością nie powiedziała ostatniego słowa... [kot]

Zdjęcia: Ola Sulikowska za profil na fb Mitutoyo AZS Wratislavia.

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Nowy wątek
xyz piątek, 11.08.2023 22:03
Gratulacje!!! Dziewczyna swoją ciężką pracą i determinacją osiąga to co...
Helmut Klopp piątek, 11.08.2023 15:07
Sława PiS który.miliardy daje na sport i efekty.sa .Chwała PiS