Umów wizytę w Urzędzie Skarbowym w Kłodzku

wtorek, 27.10.2020 11:38 1200 0

Od 26 października 2020 r. w Urzędzie Skarbowym w Kłodzku uruchomiony został nowy model obsługi podatników. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu.

Możliwość umówienia wizyty w urzędzie zwiększy bezpieczeństwo podatników i komfort przy załatwianiu spraw.

Od kiedy należy umawiać wizyty

Od 9 listopada 2020r. wizyty w urzędzie skarbowym wymagają rezerwacji terminu. W dniu 26 października uruchomiona została strona internetowa na której można dokonywać rezerwacji wizyty. Obsługa wizyt przed 9 listopada odbywa się na dotychczasowych zasadach.

Jak się umówić na wizytę

Do wyboru są 3 możliwości:
 przez internet – korzystając z elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl lub urzędu skarbowego ( bezpośredni link: https://wizyta.podatki.gov.pl/)
 telefonicznie – korzystając z numerów telefonów dostępnych na stronie www urzędu skarbowego (do obsługi tej usługi wyznaczony został tel. kom. o nr 784325153)
 w urzędzie – podczas osobistej wizyty w punkcie „Umawianie wizyt", który znajduje się na sali obsługi (wejście od strony parkingu)

Inne sposoby załatwiania spraw online

Zachęcamy do dalszego korzystania z dotychczasowych zdalnych form załatwiania spraw w urzędach skarbowych. Oprócz infolinii Krajowej Informacji Skarbowej i możliwości załatwienia swoich spraw podatkowych przez strony podatki.gov.pl i biznes.gov.pl, dostępne są też specjalne numery telefonów w urzędach skarbowych. Można je znaleźć na stronach internetowych urzędów w zakładce Kontakt.

Ważne: ze względu na sytuację epidemiczną do urzędu umawiajmy się tylko, jeśli jest to niezbędne, a wizytę zarezerwujmy przez internet lub telefonicznie. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego czekania w kolejce i zadbamy o bezpieczeństwo swoje i innych.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek