"Halloween Maraton Grozy" - konkurs

poniedziałek, 23.10.2017 10:49 438 0

Halloween Maraton Grozy to wydarzenie, które już 27 października zawładnie umysłami widzów. Punktualnie o godzinie 22: 00 rozpocznie się impreza, kierowana wyłącznie do widzów o mocnych nerwach. Tej nocy we wszystkich kinach CINEMA3D w ciągu niespełna sześciu godzin, widzowie zobaczą trzy naprawdę mrożące krew w żyłach filmy.

Wybierasz się na "Halloween Maraton Grozy" do CINEMA3D? Puść wodze fantazji i weź udział w wyjątkowym konkursie na najciekawsze przebranie „Halloween" Z pewnością przyciągniesz wzrok niejednej osoby, a dodatkowo powalczysz o atrakcyjnie nagrody. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy maratonu, którzy przebiorą się lub swoim strojem nawiążą do tematyki eventu i zgłoszą swój udział w konkursie obsłudze kina przed maratonem.

Konkurs na najciekawsze przebranie Halloween, odbędzie się podczas Halloween Maraton Grozy. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy „Halloween Maraton Grozy”, którzy przebiorą się lub swoim strojem nawiążą do tematyki eventu i zgłoszą swój udział w konkursie obsłudze kina przed maratonem.

PROSTE ZASADY
1. Kup bilet i zostań uczestnikiem „Halloween Maraton Grozy”
2. Wypełnij zgłoszenie i oddaj obsłudze kina przed maratonem.
3. Przebierz się lub nawiąż strojem do tematyki eventu.
4. Weź udział w maratonie.
Najlepsze stylizacje zostaną wybrane podczas „Halloween Maraton Grozy” przez jury w
kinie.
Do wygrania płyty DVD z filmami, barowe zestawy specjalne Halloween, zaproszenia na
kolejny maraton.
Regulamin konkursu na stronie: http://klodzko.cinema3d.pl/konkurs

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek