Alinka-Pralinka poleca: Zawitajcie do „Pensjonatu Muszelka”

czwartek, 12.4.2018 09:33 2830 0

Fanny Joly powraca do Polski! 

Mama setek postaci uwielbianych przez dzieci na całym świecie, w tym przede wszystkim rezolutnej Alinki-Pralinki, znanej z dwóch tomów opowiadań, którą pokochali najmłodsi czytelnicy w Polsce, powraca z nową książką.

Tym razem zabiera nas w podróż do „Pensjonatu Muszelka”.
Premiera książki 18 kwietnia!

Pensjonat Muszelka odwiedziliśmy całą rodziną w ostatnie wakacje. Polecamy to miejsce wszystkim wczasowiczom, którzy nie znoszą nudy i uwielbiają przygody! Nagły wypadek w kuchni?  Nowy sposób na przyciągnięcie klientów? Bez obaw: Jan-Albert  i Tyczka... to znaczy Rózia poradzą sobie z każdym hotelowym incydentem!

★ Zakwaterowanie: Miła obsługa (pozdrawiamy panią Gretę i Lulu!), która codziennie ze śpiewem na ustach przygotowywała czystą i świeżą pościel.

★ Wyżywienie: O smaczne posiłki dbała pani Stasia (jej ciasto czekoladowe – palce lizać).

★ Lokalizacja: Pensjonat położony jest w bardzo malowniczej okolicy (nie tylko morze, ale i piękny ogród pana Józefa)

★ Stosunek jakość do ceny: Niewygórowana cena i miła, rodzinna atmosfera, o którą zatroszczył się osobiście właściciel – pan Muszelka.

★ Ocena gości: W Pensjonacie Muszelka nie nudziliśmy się ani przez chwilę! Na pewno jeszcze tam wrócimy.

Łączna ocena: ★★★★★ 5/5

Kliknij TUTAJ, aby przeczytać fragment.

Francuska pisarka Fanny Joly jest autorką blisko 300 książek, które zostały przetłumaczone na 20 języków, sprzedane w ponad 4 milionach egzemplarzy, a przede wszystkim – nagrodzone wieloma nagrodami przyznawanymi przez najmłodszych odbiorców. Autorka na co dzień mieszka w Paryżu z wielką rodziną – to ona jest niekończącym się źródłem inspiracji dla przygód bohaterów, których tak pokochali polscy czytelnicy. Po sukcesie opowieści o Pralince Fanny Joly odwiedzi Polskę po raz kolejny! Autorka będzie w Warszawie od 17 do 20 kwietnia. 

Fanny Joly od lat angażuje się intensywnie w działania wspierające rozwój czytelnictwa i propaguje czytelnictwo wśród najmłodszych: Radzę Wam dotykać, oglądać, otwierać jak najwięcej książek, kupować je lub wypożyczać, próbować czytać jak najwięcej. - zachęca autorka.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)