komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 16 stycznia 2019

Marcelego, Włodzimierza

Zatrzymana za kradzież kart i naklejek z polskimi piłkarzami

piątek, 8.6.2018 12:34 , komentarze: 3 , odsłony: 1299
kategorie artykułu:

Praca operacyjna wałbrzyskich policjantów Komisariatu Policji I w Wałbrzychu doprowadziła do zatrzymania 36-letniej kobiety, która dokonała kradzieży kart i naklejek z polskimi piłkarzami z jednego z marketów na terenie miasta. Wałbrzyszanka najwyraźniej chciała mieć całą kolekcję wyłącznie dla siebie. Teraz za popełnione przestępstwo stanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło 23 maja tego roku w jednym ze sklepów znajdujących się w dzielnicy Podzamcze. Kobieta wykorzystując nieuwagę personelu marketu ukradła 110 saszetek z naklejkami oraz 116 saszetek z kartami kolekcjonerskimi polskich piłkarzy jadących na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej do Rosji. 

Funkcjonariusze pierwszego komisariatu realizując własne informacje ustalili, kto jest odpowiedzialny za kradzież i 5 czerwca około godziny 10 zatrzymali 36-latkę w jednym z mieszkań przy ul. Długiej w Wałbrzychu. Straty oszacowane zostały na kwotę ponad 560 złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Wałbrzyszanka podczas czynności procesowych przyznała się do przestępstwa. Podejrzana odpowie teraz przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Glopia baba
niedziela, 10.06.2018 19:51 autor: Iddiotka
gratuluje:)
piątek, 08.06.2018 14:07 autor: aas

Praca na GoWork
Praca na GoWork
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki