Urodziny Paddingtona! Święto przyjaciela każdego dziecka i klasyki literatury

piątek, 18.6.2021 10:16 677 0

Czy wiecie, że Paddington obchodzi swoje urodziny dwa razy w roku jak angielska królowa? Najbliższe wypadają już 25 czerwca!

Mamy nadzieję, że staną się pretekstem do przypomnienia o wspaniałym, niesfornym misiu, przyjacielu wszystkich – małych i dużych. 

Paddington to niezwykły przyjaciel każdego dziecka. Mały niedźwiadek o wielkim sercu. Wielbiciel marmolady, dobrych manier i przygód! Opowieści o nim to również klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej w najlepszym wydaniu. Seria przetłumaczona na ponad 30 języków, która już od ponad 60 lat rozgrzewa serca maluchów i pokazuje, że gafy zdarzają się najlepszym. I misiom, i dzieciom. Dla wszystkich, którzy mają misia w sercu. 

Już 30 czerwca do sklepów trafi nowe wydanie klasycznych przygód Paddingtona.
  

Miś zwany Paddington to opowieść, w której Paddington wprost z Mrocznego Zakątka Peru przybywa do Londynu i znajduje swoje miejsce na świecie.

„Proszę zaopiekować się tym niedźwiadkiem” – głosił napis na tabliczce zawieszonej na szyi pewnego misia, który przybył z Mrocznego Zakątka Peru i samotnie stał na peronie stacji Paddington. Państwo Brownowie postanowili przygarnąć nieszczęśnika, ale… tylko na jedną noc. Czy miś zaskarbi sobie ich serca? Czy jego dobre wychowanie i poczciwa dusza wygrają z wyjątkowym, nawet jak na niedźwiedzie, talentem do wpadania w kłopoty, i to po same puchate uszy?

------------- 

To najwyższy czas, by kolejne pokolenie dzieci poznało sympatycznego niedźwiadka, który z pewnością stanie się dla nich kimś bliskim.

Jeszcze w tym roku dostępne będą kolejne części przygód misia:

Dodaj komentarz

Komentarze (0)