komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 3 kwietnia 2020

Ryszarda, Pankracego


Takiej książki dla dzieci jeszcze nie było!

środa, 26.2.2020 13:50 , komentarze: 0 , odsłony: 968
kategorie artykułu:

Przygoda, zagadka i rodzinna tajemnica w najlepszym wydaniu. Wskazówki czyli współczesna opowieść o Warszawie doprawiona szczyptą magii.Pierwszy dzień wagarowicza miał być wyjątkowy i dokładnie taki był. I byłoby cudownie, gdyby na drodze Maksa nie pojawili się nauczyciel matematyki, staruszka przypominająca czarownicę i kujonka z klasy. No i gdyby pradziadek nie dał mu magicznego zegarka. Wystarczyło kilka godzin, by życie Maksa dosłownie stanęło na głowie.
Czy jesteś gotowy towarzyszyć Maksowi w najdłuższym dniu jego życia?
Wskazówki to pierwsza książka w serii o trzynastoletnim Maksie i pierwsza książka dla dzieci w wykonaniu znanego pisarza kryminałów. Takiej książki dla dzieci jeszcze nie było!

Bartosz Szczygielski – autor powieści i opowiadań, który nieustannie rozmyśla, jakby tu wpakować swoich bohaterów w jeszcze większe tarapaty. Kiedy pisze, świat dla niego nie istnieje, a kiedy nie pisze, to czyta komiksy, ogląda filmy i pochłania seriale.
Joanna Rusinek - graficzka, ilustratorka książek dla dzieci, autorka ilustracji prasowych, okładek książek i plakatów, współwłaścicielka studia graficznego Kreska i Kropka. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Ma w swoim dorobku takie wspaniałe tytuły jak: Piotruś Pan, Jan Brzechwa dzieciom, Samotny Jędruś, Kreska i Kropek, Wszędzie pachnie czekoladą, Rany Julek! O tym jak Julian Tuwim został poetą, Bezsenność Jutki, Pamiętnik grzecznego psa, Król zwierząt, Wojna na pięknym brzegu, Historia pewnego statku i wiele innych.

 

Wasze komentarze

czwartek, 2.4.2020 12:55
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SKUP AUT
SKUP AUT
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz