Stwórz prezent dla babci i dziadka. WOK zaprasza na Rodzinne Warsztaty Rękodzieła

piątek, 7.1.2022 12:46 234 0

- To warsztaty dla całych rodzin. Zbliżają się Dzień Babci i Dzień  Dziadka, dlatego wspólnie będziemy tworzyć herbaciarki na prezent –  zachęca Kamila Kołodziejczyk z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Spotkanie zaplanowano 16 stycznia. Zapisy trwają na stronie wok.walbrzych.pl.

Na warsztatach dzieci z rodzicami czy dzieci z dziadkami będą mogły  stworzyć oryginalne herbaciarki, specjalne pojemniki na herbatę. Taki  prezent na pewno ucieszy każdą babcię czy dziadka i przyda się w czasie  rodzinnych spotkań.

- Zawsze przyjemniej tworzy się rodzinnie. Na naszych warsztatach  wszyscy dobrze się bawią. Styczniowa propozycja jest dla dzieci od  pięciu lat wraz z opiekunami – dodaje Kamila Kołodziejczyk. Co ważne, za zajęcia pobierana jest wyłącznie opłata za dzieci, osoby dorosłe będą wspierały najmłodszych w technicznych pracach przy
tworzeniu oryginalnych herbaciarek.

Zapisy na zajęcia trwają już na wok.walbrzych.pl. Warsztaty rozpoczną  się 16 stycznia o godzinie 10.00 i potrwają do 14.00. Przy większej liczbie chętnych zajęcia podzielone zostaną na kilka grup.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)