komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 13 sierpnia 2020

Diany, Hipolita

Prawdziwe oblicze Sharon Tate, pierwszej żony Romana Polańskiego

poniedziałek, 5.8.2019 15:45 , komentarze: 0 , odsłony: 1555
kategorie artykułu:

Była wschodzącą gwiazdą Hollywood,gdy brutalnie odebrano jej życie. Sharon Tate miała wszystko – Romana Polańskiego u swojego boku, nominację do Złotego Globu i światową karierę filmową przed sobą. Skończyła 26 lat i była w 9. miesiącu ciąży. 9 sierpnia 1969 roku została brutalnie zamordowana. 

Zbrodni dokonał Charles Manson i członkowie jego sekty...

Alisa Statman sięga do archiwum rodzinnego, by prześledzić każdy aspekt tej makabrycznej historii. Razem z siostrzenicą Sharon – Brie przedstawia  tragiczną walkę rodziny o skazanie jednego  z najokrutniejszych zabójców w historii.

Czy po 50 latach można dotrzeć do prawdy?

Co sądzi o książce Roman Polański?

Dlaczego siostra zamordowanej aktorki nie zgadza się z tą wersją?

"Ogrom tej tragedii uderzał mnie momentami znienacka i było mi niesamowicie przykro. Innym razem ona [Sharon] sprawiała mi mnóstwo szczęścia, bo z opowieści ludzi wiedziałam, jak pogodną i cudowną osobą była. W większości Sharon to chodzące szczęście,  ale były chwile, kiedy smutek był bardzo wielki.''
Margot Robbie, aktorka wcielająca się w Sharon Tate w najnowszym filmie Quentina Tarantino  Pewnego razu... w Hollywood
"Prawdziwe piekło rodziny Tate zaczęło się wraz z makabryczną śmiercią Sharon. Z relacji jej najbliższych – matki, ojca, siostry i siostrzenicy – wynika jasno, że pomimo bestialstwa  Mansona, jego ideologia nieustannie przyciągała wielu młodych ludzi. Dlaczego ta wizja świata była tak atrakcyjna? Dzięki tej książce odkryłem szokującą prawdę…''

Tomasz Raczek, dziennikarz i krytyk filmowy

Wstrząsająca historia kobiety, która miała przed sobą całe życie. Świetnie zapowiadająca się kariera, mąż, dziecko… To wszystko zostało brutalnie odebrane Sharon przez grupę szaleńców. Nie można opisać okrucieństwa tej zbrodni jednym zdaniem. Książkę trzeba po prostu przeczytać!
Małgorzata Kożuchowska, aktorka 

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele