PRACA w Sudzucker Polska - ŚLUSARZ

poniedziałek, 20.9.2021 11:19 2845

Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiej Grupy Südzucker, największego producenta cukru na świecie. Naszym celem jest produkcja cukru w oparciu o najwyższe kompetencje oraz zaufanie naszych plantatorów i pracowników. Dbamy o trwałe relacje z klientami. Działamy w harmonii z otoczeniem. Nasza marka „Cukier Królewski” od lat cieszy się zaufaniem i popularnością wśród konsumentów.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: ŚLUSARZ

Lokalizacja: Pszenno, Cukrownia Świdnica

Wymagania:

- Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe zbliżone z profilem wykonywanych prac

- Uprawnienia energetyczne

- Znajomość rysunku technicznego

 - Doświadczenie w pracy na produkcji

 - Zdolności manualne, dokładność i precyzja

- Gotowość do pracy zmianowej

Zakres obowiązków:

- Remont i konserwacja armatury

- Przygotowywanie materiałów do remontu

- Remont, konserwacja i naprawa urządzeń technologicznych

- Obsługa stacji technologicznej w okresie kampanii

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Szeroki pakiet benefitów, tj. nielimitowana prywatna opieka medyczna z szerokim zakresem specjalizacji i badań medycznych  (także dla członków rodziny), świadczenia z zakresu sportu, kultury, rekreacji

- Świadczenia socjalne, np. pożyczki na zakup mieszkania/domu, wczasy pod gruszą, karta przedpłacona w okresie świątecznym, paczki okolicznościowe, deputat cukrowy

- Premia roczna

- Profesjonalne szkolenia

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem emaila: rekrutacja@suedzucker.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzonej rekrutacji oraz zachowanie moich danych osobowych przez Südzucker Polska S.A. także po zakończeniu rekrutacji dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych w Südzucker Polska S.A. Wyrażona zgoda może być w każdym czasie odwołana bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.”