Powieść dla romantyczek, które wciąż trzymają w szufladzie składankę od swojej pierwszej miłości

środa, 7.7.2021 14:51 363 0

Pamiętasz swoją pierwszą miłość? Chłopaka, na którego widok brakowało ci tchu, a motyle w brzuchu łaskotały cię milionami skrzydełek? Dla Alison pierwsza miłość miała twarz Daniela i brzmiała jak piosenki, które nagrywał dla niej na kasetach podpisanych jej imieniem. A potem… Choć jest pisarką, brak jej słów, żeby opowiedzieć, co było potem…

Od dnia, w którym dostała od Daniela składankę z najlepszymi piosenkami, minęło wiele lat. Myślała, że udało jej się o nim zapomnieć. Ale czy można zapomnieć kogoś, kogo kochało się tak mocno, tak prawdziwie? Wystarczyło, że wysłał jej jedną piosenkę, właśnie tę piosenkę, by Alison poczuła się, jakby znów miała szesnaście lat.

Czy ich miłość mogła przetrwać próbę czasu?

RECENZJE Z ZAGRANICZNEJ PRASY

Pełna czułości historia o drugich szansach, a jednocześnie muzyczny list miłosny. „Sunday Mirror”

Wspaniała powieść. Bez wątpienia sprawi, że wrócisz myślami do swojej pierwszej miłości – i do tego, co mogło się wtedy zdarzyć. Nina Potell, „Prima”

Nostalgiczna opowieść, która wywoła falę wspomnień u każdego, komu kiedyś zdarzyło się nagrać składankę. Pięknie napisana, czyta się z wielką przyjemnością. „Daily Express”

Zabawna, wzruszająca książka, w której łatwo odnaleźć swoją historię. „Heat”

Magdalena Kordel, autorka bestsellerowych powieści „Uroczysko” i „Sezon na cuda” powiedziała o niej: Pokochałam tę powieść od pierwszych stron. Otula serce, budzi tęsknotę. Oczarowuje i nie pozwala o sobie zapomnieć.

Premiera: 14 lipca

Dodaj komentarz

Komentarze (0)