Operatywność powróci. Oczekuj

wtorek, 11.8.2020 14:12 2562 0

Neth powrócił do RepTek Polis, lecz nie był to powrót w chwale. Zdołał wprawdzie pozbyć się cyfraka pustoszącego mu instalację i przeżyć, lecz to jedyny sukces. Teraz wpada w szaleńczy wir wywołanego przez siebie chaosu. 

Bioćpuny, lokalne męty, mafiozi i siepacze RepTeku - dopaść chcą go dosłownie wszyscy.

Na dodatek uwolniony cyfrak grasuje w korporacyjnej sieci realizując sobie tylko znane cele, a Neth z uszkodzonym wewnętrznym softem jest zdany pomoc tych, którym nie może do końca zaufać… 

Zaczyna się polowanie na niespotykaną dotąd skalę. Nim się zakończy, całe RepTek Polis zadrży w posadach. Tu dokona się historia.

OPERATYWNOŚĆ POWRÓCI. OCZEKUJ. Albo uciekaj.

O autorze:

Krzysztof Haladyn

Urodzony w 1983 roku we Wrocławiu.

Z wykształcenia dziennikarz i specjalista public relations, zawodowo żadnej pracy się nie boi.

Szeroko pojętą literaturą zainteresowany, odkąd uznał, że tata zbyt szybko zasypia czytając mu na dobranoc. Oprócz książek uwielbia gry, zarówno te na planszy jak i na monitorze. Nie gardzi także dobrym filmem.

Dwie wizyty w Strefie Wykluczenia wokół Czarnobylskiej AES przypłacił utratą owłosienia w górnej części czaszki, więc teraz chciałby jechać w jakieś bezpieczniejsze miejsce – myśli o Nowej Ziemi lub okolicach zakładów Majak.

Za kordon Fabrycznej Zony wdarł się przebojem z konkursu debiutantów. Po spektakularnym rajdzie przez Zonę ruszył do cyfrowego Polis – i cyberpunkową powieścią „Cyfrak” podbił serca kolejnych fanów. Wzruszył i przeraził poruszającym mariażem historii i magii w powieści "Ostatnie namaszczenie"

Teraz wraca z kolejną opowieścią ze świata "Cyfraka"

Dodaj komentarz

Komentarze (0)