Magia Triumfuje - ostatnia część cyklu z Kate Daniels

poniedziałek, 12.4.2021 11:23 406 0

Ilona Andrews
Magia Triumfuje
Seria z Kate Daniels tom 10

Premiera 14 maja 2021
Książki Ilony Andrews gwarantują rewelacyjną lekturę.
Patricia Briggs, #1 New York Times bestselling author

Jedno z najwspanialszych piór w urban fantasy… Ilona Andrews to wszystko co najlepsze w gatunku
Jeaniene Frost, New York Times bestselling author

Andrews to po prostu "must read" bez względu na wszystko!
Romantic Times

Jeśli jest jakikolwiek autor, który definiuje Urban Fantasy, to jest nim Ilona Andrews. 
Fresh Fiction

O KSIĄŻCE:

Kate przebyła długą drogę od samotniczki do strażniczki magicznej Atlanty. Poznała przyjaciół i wrogów. Znalazła miłość i założyła rodzinę z Curranem Lennartem, byłym Władcą Bestii.

 Ale jej magia jest zbyt potężna, by nadnaturalni rywale pozwolili Kate żyć w spokoju.

Kate i Roland zawarli rozejm, ale kiedy ojciec znów łamie warunki paktu, najemniczka pojmuje, że konfrontacja jest nieunikniona.

Wyrocznia Wiedźm ma wizję krwi, ognia i ludzkich kości, a pod drzwi Kate trafia tajemnicza przesyłka zwiastująca wojnę ze starożytnym wrogiem, który prawie zniszczył jej rodzinę.

Kate wie, że czas spokoju minął i nie widzi innego wyjścia, jak tylko połączyć siły z najmniej oczywistymi sojusznikami. Wie, że zdrada jest nieunikniona. Wie, że może nie przeżyć nadchodzącej bitwy. Ale musi spróbować.

Dla syna.
Dla Atlanty.
Dla świata.
ILONA ANDREWS
Ilona Andrews to w istocie duet pisarski, w skład którego wchodzą Ilona i Andrew Gordon. Małżeństwo piszące przede wszystkim powieści z gatunku urban fantasy. Ich styl, to połączenie cech charakterystycznych fantasy, horroru oraz magii.
Ilona urodziła się w Rosji. Wyemigrowała do USA w wieku lat nastu. Studiowała na wydziale biochemii Western Carolina University. Podczas studiów poznała swojego obecnego męża, z którym wspólnie w 2007 napisała pierwszą powieść Magia Kąsa. Jej główna bohaterka Kate Daniels, błyskawicznie zyskała rzesze wielbicieli.

Książki o Kate Daniels zostały wydane już w 18 krajach, ich nakłady przekroczyły 3,5 miliona i zdobyły wszystkie najważniejsze TOPki: New York Times, USA Today, Wall Street Journal, Washington Post, Amazon. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz