komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 3 marca 2021

Maryny, Kunegundy


Kroniki zbrodni

wtorek, 23.2.2021 09:13 , komentarze: 0 , odsłony: 198
kategorie artykułu:

24 lutego swoją premierę będzie miała książka Kroniki zbrodni. Tajemnicze zaginięcia, seryjni mordercy, sprawy, które wstrząsnęły Polską XXI wieku.

  • Metody pracy policji i prokuratury - jak działają służby?
  • Czy istnieje zbrodnia doskonała?
  • Monika Całkiewicz, była prokurator oraz Robert Ziębiński, autor kryminałów i książek sensacyjnych, odkrywają kulisy zbrodni - tych, którymi żyła cała Polska oraz tych, o których nic nie wiemy...

Najbardziej wstrząsające zbrodnie ostatnich lat w Polsce
Monika Całkiewicz jako prokurator przez lata badała motywy sprawców zabójstw i analizowała sposoby ich działania. W rozmowie z Robertem Ziębińskim odsłania kulisy spraw kryminalnych, które wstrząsnęły Polską XXI wieku. Spraw, o których słyszał każdy, ale i tych nieujawnianych przez lata. Krok po kroku analizuje przebieg zbrodni, pokazuje metody pracy organów ścigania i wyłapuje momenty, kiedy śledztwo mogło przybrać zupełnie inny obrót…

Jak zmieniły się metody pracy policji i prokuratury na przestrzeni lat? Ile dzieli stalkera od wyrafinowanego mordercy? Jak duży wpływ na przebieg śledztwa mają media? I czy zabójca naprawdę jest w stanie zatuszować wszystkie ślady?

Kroniki zbrodni to nie tylko mrożące krew w żyłach historie kryminalne, ale również dowód na to, że zło drzemiące w człowieku jest bliżej, niż nam się wydaje.

 

Wasze komentarze

wtorek, 23.2.2021 12:48
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz