komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 23 września 2020

Tekli, Boguslawa

Kosmiczny detektyw na tropie

piątek, 27.9.2019 11:31 , komentarze: 0 , odsłony: 1300
kategorie artykułu:

Michael Mammay

Planeta

Premiera już 4 października 2019

 

O KSIĄŻCE:

Rzadko się zdarza, żeby odwoływano bohaterów wojennych z emerytury i wysyłano na obrzeża galaktyki, żeby przeprowadzili tam rutynowe śledztwo. Kiedy pułkownik Carl Butler odpowiada na wezwanie starego przyjaciela, wie, że sprawa jest poważna. Ma też pewność, że nie poinformowano go o wszystkim. Wie tylko, że syn wysokiego rangą radnego zaginął w stacji kosmicznej orbitującej wokół planety zniszczonej w wyniku działań bojowych. Wiadomo, że młody porucznik odniósł rany i został ewakuowany, lecz nigdy nie dotarł do placówki medycznej.
Pułkownik odkrywa szybko, że Baza Kappa stanowi labirynt ślepych zaułków, w którym nieustannie sabotuje się jego starania: dowódca szpitala wojskowego gra na zwłokę, szef sił specjalnych nie zamierza przybyć  na stację kosmiczną, świadkowie się zawieruszają, dane radarowe znikają.
Butler nie ma wyboru i musi udać się na nieprzyjazną planetę, by tam szukać odpowiedzi.
A potem jeszcze musi wrócić stamtąd żywy.

O AUTORZE:
Michael Mammay jest emerytowanym oficerem wojskowym i absolwentem United States Military Academy. Posiada dyplom magistra z historii wojskowości i jest weteranem z operacji Pustynna Burza, Somalii oraz wojen w Iraku i Afganistanie. Mieszka z rodziną w stanie Georgia.

www.michaelmammay.com

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki