Jak to ogarnąć? Praktyczny poradnik zarządzania szczęściem

czwartek, 13.8.2020 09:04 2303 0

Premiera: 16 września 2020

Jak to ogarnąć?
Praktyczny poradnik zarządzania szczęściem  

Wierzę, że nasze życie może być zaplanowane wokół tego, co kochamy!
„Jak ty to ogarniasz?” Takie pytanie często słyszę od ludzi, gdy orientują się, ile właściwie mam dzieci. Małżeństwo, praca zawodowa, obowiązki domowe, no i te dzieci – „Jak się tym zająć, by nie zwariować?”

Jestem pracującą zawodowo mamą czterech synów i trzech córek, byłam członkiem rady zarządzającej szkołą i w ramach swojego autorskiego programu mentoringowego dla mam prowadzę szkolenia o godzeniu pracy zawodowej z życiem rodzinnym. Wiele sytuacji w życiu mnie zaskakiwało, a opieka nad dziećmi nieraz zmuszała do wymyślania kreatywnych rozwiązań. Na pewno nie jestem mamą idealną. Może właśnie dlatego jestem przekonana, że w tej książce znajdziesz historie, w których łatwo się odnajdziesz. Przecież niezależnie od tego, ile dzieci wychowują, tysiące kobiet w Polsce codziennie zadają sobie to samo co ja pytanie: jak to ogarnąć?

Przez lata opracowałam konkretne sposoby pomagające mi poukładać wszystko, co się dzieje w mojej głowie i w rodzinie. Małe, świadome działania, narzędzia, którymi teraz chciałabym się z tobą podzielić. Dzięki nim moja rodzina zaczęła współpracować, opanowałam konflikty między rodzeństwem, nauczyłam dzieci bez marudzenia wykonywać domowe obowiązki i udało mi się stworzyć nie obóz wojskowy, ale pełen miłości i radości dom, w którym cenimy nawzajem swoją indywidualność.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak to zrobiłam i jak stworzyć szczęśliwą rodzinę, nie rezygnując ze spełniania się w życiu zawodowym, ta książka jest dla ciebie.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)