komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 21 lutego 2019

Eleonory, Fortunata

Fundacja Banku Zachodniego WBK

środa, 11.7.2018 09:46 , komentarze: 0 , odsłony: 279
kategorie artykułu:

Fundacja Banku Zachodniego WBK stara się stwarzać możliwości rozwoju dla ludzi ambitnych i odpowiedzialnych, kreować lokalnych liderów oraz krzewić ideę zdrowej rywalizacji zgodnej z duchem fair-play. Staramy się tworzyć projekty, dzięki którym młodzież może się realizować zgodnie ze swoimi talentami i predyspozycjami. Promujemy zdrowy tryb życia, kreatywność oraz inwestujemy w edukację młodych ludzi. Wspieramy działania, które są niestandardowe, wymagają wyobraźni i odwagi w realizacji. Postawiliśmy na młodzież z przekonaniem, że to dobra inwestycja.

 

Chcielibyśmy przedstawić Wam dwa duże projekty, które obecnie prowadzi Fundacja Banku Zachodniego WBK. Pierwszym z nich jest program grantowy „Bank Młodych Mistrzów Sportu”. Ruch ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu, kondycję i ogólne samopoczucie. Chcemy zachęcać młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego. Nabór wniosków ruszył 30 czerwca i potrwa do 31 lipca 2018 r. Zachęcamy Was żebyście poinformowali organizacje non-profit  pracujące z dziećmi i młodzieżą o naszym konkursie. Sfinansujemy najciekawsze projekty kwotą do 10.000 zł. Pamiętajmy, że sportowe zmagania mają bawić i cieszyć.

Do pobrania: Regulamin BMMS.

Drugim ważnym projektem jest nowy Program Stypendialny. Wsparcie finansowe przeznaczone jest dla wybitnych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.  Stypendium stanowi nagrodę za trud włożony w naukę i jest motywacją do dalszej pracy i osiągania jeszcze lepszych wyników. Laureaci konkursu uzyskają wsparcie w wysokości 500 zł miesięcznie przez cały rok szkolny. Chcemy, aby nasze wsparcie przyczyniło  się  do rozwijania talentów i ułatwiania uczniom z całej Polski kształcenia na najwyższym poziomie oraz otworzyło  młodzieży drzwi do najlepszych ośrodków akademickich na całym świecie. Bardzo zależy nam na tym, aby informacja dotycząca programu dotarła do jak największej ilości osób, które mogą być nim zainteresowane. Dlatego gorąco prosimy żebyście również na ten temat informowali organizacje oraz osoby prywatne, które mogą mieć kontakty wśród uzdolnionej młodzieży.

Do pobrania: Regulamin Programu Stypendialnego

Więcej informacji na temat tych i innych działań Fundacji znajdziecie na stronie internetowej: 
www.fundacja.bzwbk.pl

źródło: UM Głuszyca

 

Wasze komentarze


Mati Autogaz
Mati Autogaz
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki