komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 19 września 2018

Januarego, Konstancji

Festiwal Kwiatów w Minieurolandzie 2018

piątek, 22.6.2018 17:09 , komentarze: 0 , odsłony: 263
kategorie artykułu:

W Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku trwają ostatnie przygotowania do otwarcia III edycji Festiwalu Kwiatów.

Tegoroczna impreza kwiatowa w Minieurolandzie rozpocznie się w niedzielę, 1 lipca. Uczestnicy wydarzenia przeżyją niezapomnianą przygodę pośród 70 000 najpiękniejszych kwiatów jednorocznych, tworzących fantazyjne kompozycje na przestrzeni ponad 2-hektarowego parku. Wielobarwny pejzaż ukształtują różnorodne odmiany: begonii, ipomei, lobelii, lobularii, mecardonii, sunpatiensa, czy wyjątkowo dekoracyjnej surfinii.  Niezwykłe bogactwo kwiatów będzie się przeplatać z unikalnymi gatunkami traw, drzew i krzewów ozdobnych. Coroczna uroczystość Minieurolandu przeniesie swoich gości w zapierający dech w piersiach świat bajecznych podróży. Kwiaty będą towarzyszyć uczestnikom Festiwalu w pełnej estetycznych doznań, wyprawie po najciekawszych zakątkach świata.

Patronat medialny nad III Festiwalem Kwiatów objęło Radio Wrocław, które będzie na żywo relacjonować przebieg imprezy. Gościem Honorowym wydarzenia będzie Witold Czuksanow - autor książek o tematyce ogrodniczej, organizator ogólnopolskiej imprezy "Polska w kwiatach" oraz współtwórca programu „Rok w Ogrodzie”. Uczestnicy będą mogli zasięgnąć jego porad, porozmawiać o roślinach oraz spróbować swoich sił w konkursach ogrodniczych. W czasie Festiwalu Kwiatów zostanie zrealizowany projekt „Busem przez polskie ogrody”, którego autorem jest Tomasz Szostak, prowadzący popularnego bloga „Z ogrodem na TY”. Jak co roku firmy ogrodnicze będą miały możliwość prezentacji swojej oferty oraz obdarowania gości drobnymi upominkami. W programie Festiwalu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, rodzinnej rozrywki oraz wspaniałej zabawy.

Weźcie udział w III Festiwalu Kwiatów w Minieurolandzie i poczujcie się niczym Guliwer w krainie Liliputów oraz Alicja w zaczarowanym ogrodzie. Spacerując alejkami pośród zapachu niezliczonych kwiatów przeżyjcie bajeczną podróż dookoła świata, poznając sekrety najsłynniejszych budowli naszego globu.

Do zobaczenia!

 

Wasze komentarze

czwartek, 13.9.2018 09:00
poniedziałek, 17.9.2018 14:37
niedziela, 16.9.2018 21:17
poniedziałek, 17.9.2018 07:45
środa, 12.9.2018 14:18
piątek, 31.8.2018 11:21
części Samsung
Mati Autogaz
Mati Autogaz
przewozy międzynarodowe piątka bus
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Auto Max
Auto Max
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki