Dziki łubin. Kolejny tom bestsellerowej sagi Charlotte Link

wtorek, 29.9.2020 11:07 1405 0

Drugi tom historycznej sagi Charlotte Link!

Dalsze losy bohaterów Czasu burz 
Trzecia Rzesza, rok 1938.  W państwie pod rządami Adolfa Hitlera panuje antysemityzm,  a przeciwnicy władzy muszą się liczyć z represjami. Za chwilę oblicze Europy i całego  świata się zmieni, ale młodziutka Belle Lombard nie interesuje się polityką. Ma ambitne plany, marzy o zostaniu gwiazdą filmową i związaniu się z mężczyzną swojego życia.

Czas pokaże, czy to właściwy kandydat…

Felicja, matka Belle, bardziej niż córką zajmuje się fabryką i rozważa podjęcie współpracy z nazistami. Kiedy w jej życiu pojawiają się Alex i Maksym, musi stawić czoła rodzącym się na nowo uczuciom.

Na którego z mężczyzn będzie mogła liczyć w tych trudnych czasach?

Powieść Dziki łubin przedstawia dalsze losy rodziny Degnelly z Prus Wschodnich, bohaterów Czasu burz. Ta fascynująca historia to jednocześnie barwny obraz najbardziej niespokojnej epoki XX wieku.

Jak potoczą się dalsze losy Felicji i jej córki Belle? 
Czy miłość przetrwa wojnę?
Charlotte Link od lat jest najpopularniejszą pisarką powieści obyczajowych i thrillerów psychologicznych (Oszukana, Poszukiwanie). Wydała łącznie ponad 20 powieści przetłumaczonych na kilkanaście języków i sprzedanych w samych tylko Niemczech w ponad 20 milionach egzemplarzy.

Każda jej nowa książka miesiącami gości w czołówkach list bestsellerów, także w Polsce. Na podstawie jej powieści powstają seriale telewizyjne.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)