Gminny Dzień Dziecka 2021 za nami!

środa, 9.6.2021 12:19 524 0

W tym roku pikniki z okazji dziecięcego święta odbyły jednocześnie we wszystkich 5 sołectwach Gminy Czarny Bór. Zamiast jednej dużej imprezy było więc pięć mniejszych, ale równie udanych, pełnych dobrego humoru, słodyczy i doskonałej zabawy.

Wspólne świętowanie rozpoczęło się od wystrzałowego konfetti i życzeń, które najmłodszym złożył Wójt Adam Górecki. Nie zbrakło pięknej pogody i atrakcji najmłodszych, chętnych do zabawy więc nie brakowało ani w Czarnym Borze, ani w Grzędach, Borównie, Jaczkowie, czy Witkowie.

Wszędzie były lody, mnóstwo słodyczy, bańki mydlane, wesoła zabawa z animatorami i moc konkurencji przygotowanych przez niezawodnych druhów z OSP: Borówno, Czarny Bór, Grzędy, Jaczków i Witków.

Na każdym z pikników współorganizujące imprezę rady sołeckie prześcigały się w pomysłach  by dodatkowo urozmaicić swój piknik i sprawić przyjemność najmłodszym mieszkańcom gminy.

Organizatorzy Gminnych Obchodów Dnia Dziecka (Wójt Gminy Czarny Bór, Rady Sołeckie i Biblioteka + Centrum Kultury) serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w realizacji 5 kolorowych, pełnych zabawy pikników. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek