komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 9 sierpnia 2020

Romana, Ryszarda

Magia zmienia - Kate Daniels powraca!

wtorek, 1.10.2019 09:50 , komentarze: 0 , odsłony: 1811
kategorie artykułu:

Już 18 października do księgarń w całej Polsce trafi najnowsza, 8. część przygód ulubienicy wielu czytelników – Kate Daniels! 

Oto przed Państwem książka „Magia zmienia” 
autorstwa duetu Ilona Andrews.

O książce

Zalewające Atlantę fale magii wydają się coraz groźniejsze.

Po odejściu z Gromady najemniczka Kate Daniels i jej ukochany Curran muszą dostosować się do życia w innym tempie. Choć nie tęsknią za sporami wewnętrznymi, szybko zaczynają rozumieć, że całkowite oddzielenie się od Gromady to proces, który wymaga czasu.

Kiedy dowiadują się o zaginięciu Eduarda, przyjaciela z dawnych lat, włączają się w poszukiwania. Gildia Najemników ma kłopoty, a ostatnie zlecenia Eduarda wiązały się w złowieszczy sposób.

Ktoś musi powstrzymać starożytną potęgę, zanim ta rozerwie Atlantę na strzępy...
O Autorach

Ilona Andrews to w istocie duet pisarski, w skład którego wchodzą Ilona i Andrew Gordon. Małżeństwo piszące przede wszystkim powieści z gatunku urban fantasy. Ich styl, to połączenie cech charakterystycznych fantasy, horroru oraz magii.

Ilona urodziła się w Rosji. Wyemigrowała do USA w wieku lat nastu. Studiowała na wydziale biochemii Western Carolina University. Podczas studiów poznała swojego obecnego męża, z którym wspólnie w 2007 napisała pierwszą powieść Magic Bites. Jej główna bohaterka Kate Daniels, błyskawicznie zyskała rzesze wielbicieli. Napisana w 2008 roku kontynuacja przygód charyzmatycznej 26-latki – Magic Burns znalazła się na 32 miejscu na liście bestsellerów New York Timesa.

Tom Magic strikes znalazł się na 16 miejscu listy bestsellerów New York Timesa  i 109 miejscu na liście USA Today Bestseller List. W 2009 roku książka zwyciężyła Romantic Time Reviewer Choice Award w kategorii Najlepsze Urban Fantasy. Tom Magic breaks- 2014 Australian Romance Readers Award.

Opowiadania Ilony Andrews były publikowane także w antologiach, m.in. Mammoth Book of Paranormal Romance.

W księgarniach dostępne są poprzednie części cyklu przygód o Kate Daniels: 
„Magia kąsa”, „Magia parzy”, „Magia uderza”, „Magia krwawi”, „Magia zabija”, „Magia wskrzesza” oraz „Magia niszczy”.

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele